Katalog nemovitostí

Celkem evidováno: 94 zakázek / zobrazeny: 31 - 40 / strany: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

prodej
Rodinný dům
Nepolisy
/ okr. Hradec Králové

Prodej kompletně rekonstruovaného rodinného domu o 7 místnostech, vhodného pro vícegenerační bydlení. Dům je v centru obce, ale na velice klidném místě u parku. Dům prošel kompletní přestavbou, kromě obvodových zdí bylo vše vyměněno (voda a odpady v plastu, topení v mědi, radiátory deskové, okna plastová, střecha KM Beta, okapy a svody v plastu, podlahy plovoucí a keramická dlažba, nově fasáda). Dispozice: zádveří, chodba, vstup do sklepa, velká koupelna a WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem, pracovna, 3x ložnice. Zádveřím je propojen výminek se samostatným vchodem, kde jsou 2 obytné místnosti a WC se sprchovým koutem. Na něj navazuje sklad vytvořený z bývalého chléva a dvorní přístavba ve které je dílna a letní posezení na které navazuje prostor s grilem. Dům je částečně podsklepen, ve sklepě je kotel na tuhá paliva, vodárna a kombinovaný el. boilér s ohřevem vody přes kotel ÚT, topení etážové s kotlem na tuhá paliva, el. 220/380V., odpady do kanalizace, voda obecní + kopaná studna. Dům je bez zahrady, pouze velký dvůr a před domem travnatá plocha a park. Plyn vede podél domu. Velmi výhodná investice vzhledem k rozsáhlosti a stavu objektu a vzdálenosti od Nového Bydžova a Chlumce nad Cidlinou.

cena: 1 890 000,- Kč - PRODÁNO!!
35 fotografií
detaily zde
značka: 05RD2011

prodej
Byt 3+1
Nový Hradec Králové
/ okr. Hradec Králové

Prodej částečně rekonstruovaného družstevního bytu 3+1 o výměře 79 m2 ve druhém patře bytového domu v okrajové části Moravského Předměstí v ulici Milady Horákové, na rozhraní Malšovic a Nového Hradce Králové. Dispozice bytu je řešena tak, že kuchyně i pokoje mají samostatné vchody z chodby. Byt je situován na jihovýchod (ložnice a dětský pokoj s lodžií) a jihozápad, kde je kuchyně a obývací pokoj, dále je v bytě koupelna a WC, chodba a komora. K bytu náleží sklep v suterénu a právo přiměřeně užívat kolárnu, sušárnu, sklad a dílnu. V bytě jsou nově plastová okna a lodžie, nová kuchyňská linka. V bytě je kabelová televize a internet za výhodnou sazbu. Zastávky MHD 100 metrů od domu, za domem je dětské hřiště a brouzdaliště, škola, školka a jesle jsou vzdáleny 300 metrů, hypermarket je vzdálen 200 metrů. Za cca 15 minut chůze jste v hradeckých lesích.

cena: 1 990 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05BT2916

pronájem
Nebytové prostory
Hradec Králové
/ okr. Hradec Králové

Dlouhodobý pronájem nebytových prostor, vhodných na využití jako kancelářské prostory nebo obchodní prostory a prostory pro poskytování kosmetických a hygienických služeb v činžovním domě v 1 patře v Nerudově ulici (80 metrů od hlavní Gočárovy třídy) o výměře 105 m2. Velká variabilnost nebytových ploch ve 4 místnostech. Součástí pronajímaného prostoru je kompletní sociální příslušenství (koupelna a WC), prostorná předsíň a příruční sklad. Topení dálkové. Před domem je možnost parkování.

cena: 13 000,- Kč / měs. - REZERVOVÁNO!
2 fotografie
detaily zde
značka: 05PO2005

pohled na bytový dům s bytem 1+1
pohled na bytový dům s bytem 1+1
klikněte pro více fotografií

prodej
Byt 1+1
Pražské Předměstí
/ okr. Hradec Králové

Prodej pěkně řešeného bytu 1+1 v osobním vlastnictví o výměře 36,8 m2 ve 4. patře v cihlovém domě na Gočárově třídě v centru HK s celodenním osluněním, protože byt je situován na jih. Topení dálkové, v bytě parkety, byt je v původním, zachovalém stavu a vyžaduje drobné opravy. Dispozice: vstupní chodba, obytná kuchyně, koupelna, WC a obývací pokoj o 20 m2. Za domem je parkoviště, park Jiráskovy sady vzdálen 100 metrů a nádraží ČD je 300 metrů od domu. Výhodná cena vzhledem k užitné hodnotě bytu.

cena: 1 100 000,- Kč - PRODÁNO!!
4 fotografie
detaily zde
značka: 05BT2106


prodej
Hostinec
Zdechovice u Nového Bydžova
/ okr. Hradec Králové

cena: 1 699 000,- Kč - REZERVOVÁNO!
6 fotografií
detaily zde
značka: 05PO1404

pronájem
Kancelářská budova
Pražské Předměstí
/ okr. Hradec Králové

Dlouhodobý pronájem nově rekonstruovaných kancelářských prostor v obchodním domě ve 2 patře na Gočárově třídě o výměře 158 m2. Velká variabilnost kancelářských ploch. Ve dvoře je vlastní parkoviště a rampa s výtahem. Před domem je velké veřejné parkoviště.

cena: 2 000,- Kč/m2 - REZERVOVÁNO!
3 fotografie
detaily zde
značka: 05PO2724

prodej
Rodinný dům
Kukleny
/ okr. Hradec Králové

Prodej kompletně rekonstruovaného podkrovního rodinného domu o 4 obytných místnostech. Dům je na velice klidném místě a přitom dobře dostupný do centra města. Dům prošel kompletní přestavbou, kromě obvodových zdí bylo vše vyměněno (provedena izolace proti zemní vlhkosti, nové betonové podlahy, nově koupelna a WC, nová elektroinstal. a vnitřní omítky, nové ústřední plynové topení v mědi s kombinovaným kotlem na ohřev teplé vody, odpady do veřejné kanalizace, voda z veřejného vodovodu, voda a odpady v plastu, radiátory deskové, okna plastová, střecha KM Beta, okapy a svody v plastu, podlahy plovoucí a keramická dlažba, nově zateplená fasáda). Dispozice: zádveří, velká koupelna, chodba, WC, vstup do sklepa, jídelna s kuchyňským koutem, obývací pokoj a ložnice se vstupem na terasu. V podkroví je velká obytná místnost s kuch. koutem a se vstupem na terasu. Druhá část půdy je připravena na zhotovení dalších 2 místností. Dům je částečně podsklepen. Vjezd a dvůr je ze zámkové dlažby. Ve dvoře je nově postavena prostorná garáž. U domu je předzahrádka a okrasná zahrada. Velmi výhodná investice vzhledem ke stavu objektu, místu a vzdálenosti do centra města.

cena: 4 500 000,- Kč - REZERVOVÁNO!
28 fotografií
detaily zde
značka: 05RD2001

čelní pohled na dům
čelní pohled na dům
klikněte pro více fotografií

prodej
Vesnický RD
Chotělice
/ okr. Hradec Králové

Prodej staršího rodinného domu o velikosti 3 + 1 na okraji obce Chotělice s kompletní infrastrukturou. Dům je dobře dispozičně řešen, veranda, předsíň a z ní na obě strany po dvou obytných místnostech, koupelna a schody do půdního prostoru, kde je možné zřídit další obytné místnosti. Elektrika 220/380V., voda z vlastní studny přes vodárnu, rozvod teplé a studené vody, el. bojlér 120 litrů, topení lokální na tuhá paliva, suchý zděný záchod ve dvoře, Před domem v plotě je plyn. Přípojka a HUP, obecní vodovod a kanalizace. U domu je velká zahrada, na zahradě je zemní sklep z pískovcových kvádrů na ovoce a brambory, na dvoře jsou ještě kolny a dřevníky, pozemek celkem 880 m2. Výhodná investice vzhledem ke stavebnímu stavu a možnostem vestavby dalšího bytu v půdním prostoru.

cena: 600 000,- Kč - PRODÁNO!!
2 fotografie
detaily zde
značka: 05RD2010

prodej
Rodinný dům
Nepolisy
/ okr. Hradec Králové

Prodej rekonstruovaného rodinného domu o 3 místnostech, vhodného pro vestavbu bytu v půdním prostoru. bydlení. Dům je na velice klidném místě. Dům prošel kompletní přestavbou, kromě obvodových zdí a stropů bylo vše vyměněno (voda a odpady v plastu, topení v mědi, radiátory deskové, okna plastová, střecha KM Beta, okapy a svody v plastu, podlahy parkety a keramická dlažba, nově zateplená fasáda). Dispozice: zádveří, chodba, vstup do půdního prostoru, obytná hala, jídelna s kuchyňským koutem, obývací pokoj, ložnice, velká koupelna a WC. Na obytnou část navazuje kotelna a dílna. Ve dvoře je samostatně stojící přízemní stavba, kde na jedné polovině je stodola a na druhé polovině je velká obytná místnost a na ní navazuje sklad a sklep. Za stodolou je prostorná zahrada. V kotelně je kotel na tuhá paliva, vodárna a kombinovaný el. boilér s ohřevem vody přes kotel ÚT, topení etážové s kotlem na tuhá paliva, el. 220/380V., odpady do kanalizace, voda obecní + kopaná studna. Plyn vede podél domu. Velmi výhodná investice vzhledem k rozsáhlosti a stavu objektu a vzdálenosti od Nového Bydžova a Chlumce nad Cidlinou.

cena: 1 659 000,- Kč - REZERVOVÁNO!
12 fotografií
detaily zde
značka: 05RD1201

prodej
Zemědělská usedlost
Hajnice
/ okr. Trutnov

Statek v krásném prostředí podhůří Krkonoš asi 4 km od obce Hajnice, která se nachází na polovině silniční trasy spojující Trutnov a Dvůr Králové nad Labem. Objekt se rozkládá na samotě u lesa cca 1 km od hlavní silniční komunikace. V okolí je pouze několik chalup, rozsáhlé louky, pastviny a ohrady se zvířaty. Lokalita nabízí možnost letního i zimního sportovního vyžití, neboť v blízkosti obce Hajnice se nachází např. lyžařský areál Mladé Buky, upravené běžecké tratě, největší golfové hřiště v ČR, přírodní a umělé koupaliště atd. Trutnovsko je také bohaté na kulturní a přírodní památky (zámek Ratibořice, skalní město Adršpach, …), které lákají k výletům. <br />
Součástí nemovitosti je obytná budova po celkové vnitřní rekonstrukci, která má dva samostatné byty o dispozičním řešení 5+1 a 2+1. Vedle obytné budovy jsou dvě stáje pro koně, jedna stáj pro skot a velká stodola, kterou lze využít např. k uskladnění zemědělské a jiné techniky, zastavěná plocha činí 1280 m2. Soukromí objektu zajišťují pozemky o rozloze cca 185.000 m2, které bezprostředně navazují a obklopují statek. Nemovitost je vhodná k rekreaci, i k trvalému bydlení a podnikání, agroturistika. Je zde možnost chovu koní a hospodářských zvířat.

cena: 9 900 000,- Kč - REZERVOVÁNO!
4 fotografie
detaily zde
značka: 05PO2130

Celkem evidováno: 94 zakázek / zobrazeny: 31 - 40 / strany: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
Webhosting Narovinu - kvalitní webhosting