Katalog nemovitostí

Celkem evidováno: 94 zakázek / zobrazeny: 61 - 70 / strany: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
teplovzdušný krb ve světnici
teplovzdušný krb ve světnici
klikněte pro více fotografií

prodej
Chalupa
Sopotnice
/ okr. Ústí nad Orlicí

Prodej rekreační chalupy se stylovým vniřním vybavením. Bezbariérový přístup do chalupy, parkování na zahradě, objekt je celý oplocený. Vedle zahrady vede pstruhový potok. Cca 400 metrů od chalupy začíná romantické údolí Divoké Orlice s hradem Litice (4 km od chalupy) proti proudu řeky a hradem Pozštejn (2 km od chalupy) po proudu řeky. Necelý kilometr od chalupy je známý westernový kemp Wochtanka s půjčovnou koní. V okolí jsou též běžecké a lyžařské terény s vlekem. V chalupě jsou 2 ložnice, obytná kuchyně s kachlovými kamny a stylovou kuchyňskou linkou, velká světnice s teplovzdušným krbem s rozvodem tepla do ložnic a koupelny. Nově je zřízena koupelna a WC. Dále je v chalupě spojovací chodba, terasa, zasklená veranda, garáž, dřevník a sklep. V půdním prostoru je možné zřídit další 4 velké pokoje. Voda je obecní + vlastní studna na zalévání, odpady jsou svedeny do 3 komorového septiku s přepadem, el. 220/380V., plyn přiveden do HUP na domě. Zastavěná plocha 169 m2, zahrada 1200 m2. Chalupa se prodává včetně stylového vybavení.

cena: 1 300 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05CH2631

katastrální snímek
katastrální snímek
klikněte pro více fotografií

prodej
Stavební parcela
Jaroměř
/ okr. Náchod

Prodej stavební parcely v Jaroměři poblíž hlavního silničního tahu na Náchod. Na přední hraně pozemku vedou inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektřina a plyn).

cena: 250,- Kč/m2 - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05PZ2634

prodej
Rodinný dům
Skála
/ okr. Jičín

Prodej dvoupodlažního rodinného domu ze 60-tých let s velkým bytem o velikosti 5+1 na ploše 140 m2, byt má kompletní sociální příslušenství. Pěkný, udržovaný dům s terasou nad předsíní s možností okamžitého bydlení. V domě je 5 pokojů + obytná kuchyň, koupelna, WC a předsíň. Pod částí domu je malý sklep na ovoce a zeleninu. Kolem domu je velká zahrada, k domu náleží stodola s vestavěnou garáží a další přístřešek sloužící jako 2 garáž. Voda je obecní + vlastní studna, odpady jsou do septiku s přepadem do dešťové kanalizace, elektrika 220/380V., topení ústřední na tuhá paliva s deskovými radiátory. Podlahy betonové s PVC povrchem a keramická dlažba, v obývacím pokoji v podkroví je plovoucí podlaha. Pozemek celkem 1.674 m2. Dům je na velmi klidném místě. V okolí možnost cykloturistiky, rekreace (lesy, skály, rybníky). Velmi výhodná investice vzhledem k rozsáhlosti domu a pěkné velké zahrady s možností postavení dalšího rodinného domu a dobré dostupnosti do Hořic a Hradce Králové.

cena: 1 200 000,- Kč - PRODÁNO!!
2 fotografie
detaily zde
značka: 05RD2904

prodej
Vesnický RD
Nepolisy
/ okr. Hradec Králové

Prodej přízemního, z pálených cihel stavěného, rodinného domu v klidné části obce (boční ulice, 200 metrů od hlavní silnice Chlumec n/Cidl. Nový Bydžov) s kompletní infrastrukturou (škola, školka, obchody, služby, všechny ing. sítě). Dobrá dostupnost 4 km do Chlumce n/C. a 6 km do Nového Bydžova. V domě probíhá rekonstrukce, ihned obyvatelná je zadní část domu s verandou, WC, koupelnou, kuchyní s jídelnou a spíží a obývacím pokojem. El. 220/380V., odpady do kanalizace, voda z vlastní studny přes domácí vodárnu, ohřev vody el. boilerem, topení lokální - krbová kamna. V rekonstrukci je přední část (3 místnosti), kde je velká světnice, budoucí hala s krbem, průchozí chodba do zadní části a budoucí ložnice. Chybí omítky, podlahy. Nově vyměněna okna, nový elktrorozvaděč, nově revize elektirky, odpady do kanalizace, plyn v HUP v nice na domě. Před domem vede veřejný vodovod. Za zadní obytnou části domu je malá stodola vhodná na zřízení garáže. U domu je velký dvůr a menší zeleninová zahrada. Pozemek celkem 680 m2.

cena: 800 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05RD2638


prodej
Stavební parcela
Holohlavy
/ okr. Hradec Králové

Prodej oplocené stavební parcely o celkové výměře 1690 m2 na kterou je přístup ze dvou stran ze zpevněné veřejné komunikace a je možné tuto parcelu rozdělit na dvě parcely se samostatným vjezdem ke stavbě dvou rodinných domů. Na části stavební parcely je zbořeniště po menším rodinném domku, kde zústaly pouze sklepní prostory a základová deska. K dispozici je projektová dokumentace na stavbu rodinného domu. Dále je součástí stavební parcely malý starý domek o velikosti 1+1 s koupelnou, který po dobu stavby rodinného domu může sloužit pro stavaře jako zařízení staveniště. Dále je na pozemku plechová buňka na uskladnění materiálu. Na pozemku je kopaná studna a přiveden elektrický proud a obecní vodovod. V komunikaci, cca 2 metry od hrany stavební parcely je kanalizace a plyn.

cena: 970 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05PZ2721

prodej
Byt 3+1
Kosičky
/ okr. Hradec Králové

Prodej družstevního bytu 3+1 ve zvýšeném přízemí ve zděném domě v obci 18 km od Hradce Králové. Byt je situován na jihozápad a má dvě lodžie, přičemž z jedné lodžie je vybudováno schodiště na zahradu. K bytu náleží sklep, uhelna, kotelna a dílna. Topení ústřední na tuhá paliva s kotlem mimo byt (ve sklepě). Je možné topný systém přebudovat na etážové topení na plynový kotel, plynové přípojky jsou do domu přivedeny (jen osadit plynoměr). Ohřev teplé vody elektrickým boilerem. K bytu náleží ještě dřevěná bouda sloužící jako garáž (nezkolaudovaná jako garáž).<br />
Výměra bytu - podlahová plocha bytu cca 87 m2, v bytě je ještě menší komora, obytné místnosti jsou prostorné o velikosti cca 18 až 20 m2. Dílna v suterénu (bývalá prádelna) cca 18 m2. Byt je ve velmi slušném stavu.

cena: 800 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05BT2643

prodej
Rodinný dům
Ostřetín
/ okr. Pardubice

Prodej prostorného přízemního rodinného domu v Ostřetíně ( 1 km od Holic). V obytné části je bytová jednotka 4 + kuchyň, koupelna, WC, spíž, prádelna a předsíň. Dům je v zachovalém stavu, možnost případné rekonstrukce. Na půdě je možné, bez větších úprav, zřídit půdní byt. V domě jsou betonové podlahy + dlažba. V domě je etážové plynové topení s plynovým kotlem a záložním kotlem na tuhá paliva a kombinovaný boiler na ohřev teplé vody, odpady do jímky s přepadem do kanalizace, obecní vodovod, na dvoře je kopaná studna, el. 220/380V. Ve dvoře je ještě zděný dřevník a sklad. U domu je předzahrádka a pěkná velká zahrada. Dobrá dostupnost do Holic, Hradce Králové i Pardubic. V obci je kompletní infrastruktura. V okolí možnost cykloturistiky, rekreace (lesy, rybníky). Velmi výhodná investice vzhledem k rozsáhlosti domu a pěkné velké zahrady s možností postavení dalšího rodinného domu a vzdálenosti od Hradce Králové a Pardubic.

cena: 750 000,- Kč - PRODÁNO!!
2 fotografie
detaily zde
značka: 05RD2903

prodej
Byt 3+1
Kosičky
/ okr. Hradec Králové

Prodej družstevního bytu 3+1 ve zvýšeném přízemí ve zděném domě v obci 18 km od Hradce Králové. Byt je situován na východ až jihovýchod a má dvě lodži. K bytu náleží sklep, uhelna a kotelna. Topení je ústřední na tuhá paliva s novým kotlem mimo byt (ve sklepě). Je možné topný systém přebudovat na etážové topení na plynový kotel, plynové přípojky jsou do domu přivedeny (jen osadit plynoměr). Ohřev teplé vody je novým elektrickým boilerem. K bytu náleží ještě plechová bouda sloužící jako garáž. Výměra bytu - podlahová plocha bytu cca 87 m2, v bytě je ještě menší komora, obytné místnosti jsou prostorné o velikosti cca 18 až 20 m2. Byt je ve velmi slušném stavu.

cena: 990 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05BT2807

prodej
RD samostatný
Třebechovice pod Orebem
/ okr. Hradec Králové

Prodej přízemního rodinného domu s velkým obývacím pokojem, ložnicí, jídelnou a kuchyní. V domě je koupelna, WC, 2x spíž, chodba a předsíň. Dům je umístěn uprostřed velkého pozemku v centrální části Třebechovic a je vhodný i na sídlo firmy se zázemím pro parkování firemních aut, sklad materiálu a podobné využití. Voda obecní, odpady do kanalizace, el. 220/380V., topení etážové plynové. Možnost využití půdních prostor na další 3 místnosti.

cena: 1 980 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05RD2623

prodej
Byt 2+1
Nový Hradec Králové
/ okr. Hradec Králové

Prodej rekonstruovaného bytu 2+1 v osobním vlastnictví o výměře 69 m2 ve zvýšeném přízemí bytového domu v okrajové části Moravského Předměstí v ulici Milady Horákové, na rozhraní Malšovic a Nového Hradce Králové. Dispozice bytu je řešena tak, že kuchyně i pokoje mají samostatné vchody z chodby. Byt je situován na jihovýchod (kuchyně a obývací pokoj) a jihozápad, kde je ložnice s lodžii, dále je v bytě částečně rekonstuovaná koupelna a WC, chodba, kde je komora a skříně s úložným prostorem. K bytu náleží velký sklep v suterénu a právo přiměřeně užívat kolárnu, prádelnu a mandl. V bytě jsou nově plastová okna a lodžie, nová kuchyňská linka, dům je zateplen, nový je i povrch střechy. Zastávky MHD 200 metrů od domu, za domem je školka a jesle a dětské hřiště s bazénem, základní škola je vzdálena 400 metrů, hypermarket je vzdálen 100 metrů. Za cca 15 minut chůze jste v hradeckých lesích. Úhrada do fondu oprav činí 3218,-Kč měsíčně.

cena: 2 090 000,- Kč
6 fotografií
detaily zde
značka: 05BT2805

Celkem evidováno: 94 zakázek / zobrazeny: 61 - 70 / strany: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
Webhosting Narovinu - kvalitní webhosting