10 dobrých důvodů proč realizovat prodej Vaší nemovitosti nebo koupi nemovitosti přes naší RK GARANCIA REALITY, s.r.o

  1. Zajišťujeme kompletní servis pro prodávající nezabýváme se pouze zprostředkováním kontaktu mezi prodávajícím a kupujícím, ale obstaráme celý akt prodeje, tj. mimo jiné organizujeme prohlídky nemovitosti, vedeme jednání se zájemci, domlouváme způsob vypořádání kupní ceny, zajišťujeme kompletní právní servis až po katastr nemovitostí – námi poskytované služby
  2. Máme mnohaleté zkušenosti z realitní činnosti již 14 let působíme na realitním trhu v regiónu Královéhradecka a za tu dobu jsme uspokojili více jak 3000 zákazníků – zrealizované zakázky.
  3. Nezávazně Vám navrhneme nejlepší možné řešení domluvte si s námi nezávaznou a bezplatnou konzultaci, přijedeme až k Vám a navrhneme nejlepší možné řešení – sjednání osobní schůzky.
  4. Dopředu Vás seznámíme s postupem realizace prodeje předložíme Vám ke konzultaci zprostředkovatelskou smlouvu a následně i návrh kupní smlouvy, případně dalších smluv – víte jak pracujeme?
  5. Široká prezentace Vaší nemovitosti zpracujeme Vaší nabídku včetně pasportu, fotodokumentace, nabídkové karty a jejího umístění na naše vývěsky, na internet na naší webovou stránku www.reality-hradec.com, dále na mezinárodní realitní server www.ekrk.net, a další nejnavštěvovanější realitní servery www.nemovitosti.cz, www.ceskereality.cz, a do realitního měsíčníku Nemovitosti východních Čech – mediální prezentace.
  6. Doporučíme Vám nejvhodnějšího kupujícího dbáme na maximální ochranu Vašeho soukromí pečlivým výběrem potenciálních zájemců před návštěvou Vaší nemovitosti – jak získáváme kupujícího
  7. Vlastní akt prodeje navrhneme Vám smlouvu o budoucí smlouvě kupní, kupní smlouvu, návrh na vklad do katastru nemovitostí a zařídíme spojené notářské úkony, smlouvy na Vaše přání podepisujete přímo s kupujícím u nás v kanceláři a tak máte neustálou kontrolu nad celým obchodem.
  8. Garantujeme Vám vyplacení celé kupní ceny peníze za prodej Vám předáme přímo do ruky nebo je převedeme na Váš účet.
  9. Vyplníme za Vás daňové přiznání Zajistíme tiskopis na daň z převodu nemovitosti, který Vám vyplníme včetně výpočtu daňové povinnosti, odhlásíme za Vás elektřinu a další energie.
  10. Co Vás to stojí? Naše odměna je sjednávána v rozmezí 3-5% z dosažené prodejní ceny a je realizována až po Vašem přijetí kupní ceny (nebo její podstatné části). Do té doby neplatíte žádné poplatky či zálohy na realizované služby. V případě, že Vaší zakázku úspěšně nezrealizujeme, tak neplatíte nic!

Drtina Jiří
jednatel GARANCIA REALITY s.r.o.