Reference našich klientů:

V současné době se obchod s nemovitostmi stává úzce specializovaným oborem, který vyžaduje skutečné profesionály.

Pohybovat se dnes v této oblasti bez pomoci zkušených odborníků je opravdové riziko.

Nedávno jsem potřeboval poradit i já a protože jsem měl od svých známých vynikající reference na práci realitní kanceláře GARANCIA REALITY s.r.o., tak jsem se na ni obrátil. Již při první návštěvě v jejich sídle na Eliščině nábřeží v centru Hradce Králové jsem nabyl poznání, že jsem na správném místě. Ujal se mě majitel společnosti pan Jiří Drtina a ochotně a podrobně mě vysvětlil postup jejich práce při prodeji nemovitosti, včetně způsobů jak hledají kupující na jimi nabízené nemovitosti.

Profesionální a zasvěcený přístup pana Drtiny na mne udělal ten nejlepší dojem. Druhý den následovala prohlídka mého rodinného domu panem Drtinou, nafocení mého domu nejen ze všech stran, ale i zevnitř a na závěr jsem od něho obdržel doporučenou tržní cenu za kterou by bylo možné můj rodinný dům prodat. Jelikož doporučená cena o něco málo překračovala mou cenovou představu o prodeji mého domu, tak jsem další den opět navštívil realitní kancelář GARANCIA REALITY s.r.o. a uzavřel jsem prostřednictvím pana Drtiny exkluzivní zprostředkovatelskou smlouvu na prodej mého domu. Za necelé dva měsíce mi našli kupce na můj dům, který akceptoval doporučenou prodejní cenu a lhůtu pro naše vystěhování se z domu. Do měsíce po prvém představení kupujícího jsem měl celou kupní cenu na svém účtu a to kupující kupoval můj dům formou hypotéky přes Českou spořitelnu v Hradci Králové. Tak tomu říkám profesionál na svém místě!

Jan Šubrt, Předměřice nad Labem


Při řešení své naléhavé bytové situace jsem se obrátila na realitní kancelář GARANCIA REALITY, s.r.o., se sídlem v Hradci Králové. Zaujala mne nabídka jejich služeb osobního makléře. Ujal se mne pan Jiří Drtina, který pozorně vyslechl mou těžkou situaci, ve které jsem se ocitla. Při mém povídání si zapsal pár poznámek, pak se mě dotázal na lokalitu, ve které bych chtěla sehnat byt a na mé finanční možnosti ohledně úhrady kupní ceny. Po mém sdělení, že nemám více než čtvrtinu předpokládané kupní ceny, mně poradil i nejlepší způsob dofinancování zbývající části kupní ceny. Během měsíce mi pan Drtina předložil 4 nabídky bytů, ze kterých jsem si mohla vybrat byt a vybrala jsem si byt, který mě vyhovoval. Pan Drtina pro prodávající a pro banku zajistil veškerý právní servis pro rychlé vyřízení hypotéky. Dodnes jsem panu Drtinovi vděčná za to, že mně rychle a obětavě pomohl vyřešit mou tíživou bytovou situaci.

Marie Švihlíková, Hradec Králové – Moravské Předměstí