Katalog nemovitostí

Celkem evidováno: 92 zakázek / zobrazeny: 81 - 90 / strany: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
Pohled na dům z ulice
Pohled na dům z ulice
klikněte pro více fotografií

prodej
RD samostatný
Lišičky
/ okr. Hradec Králové

Rekonstruovaný rodinný dům v Lišičkách ( 3 km od Chlumce nad Cidlinou ). V přízemí je bytová jednotka 3 + obytná kuchyň, koupelna, WC, chodba a předsíň se schodištěm do podkroví. V podkroví je nově zřízena větší obytná místnost. Na zbývající části půdy je možné ještě zřídit další byt. V obytné části plovoucí podlahy, dlažba. Dům je "podřezán" -provedena izolace proti zemní vlhkosti, topení lokální na tuhá paliva, plyn přiveden do HUP v plotě a rozveden do obývacího pokoje, kde jsou plynová kamna Gamat , odpady do septiku s přepadem do trativodu, voda z vlastní kopané studny přes vodárnu Darling, ohřev vody elektrickým boilerem, el. 220/380V. Na obytnou část navazujezděná garáž, prádelna s udírnou, stáj, sklad a stodola. Dvůr má zpevněné plochy. U domu je pěkná předzahrádka. Nově provedeny izolace proti zemní vlhkosti, betonové podlahy, oprava omítek, elektroinstalace, plovoucí podlahy, dlažby, koupelna a WC, zastřešena část dvora přiléhající ke vchodu do domu, oprava fasády včetně nástřiku.

cena: 1 500 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05RD2717

prodej
RD samostatný
Nepolisy
/ okr. Hradec Králové

Prodej staršího rodinného domu o 7 místnostech, kde lze vytvořit dům pro vícegenerační bydlení. Dům je v centru obce, ale na velice klidném místě u parku. Dům je ze 30- tých let s přestavbou a přístavbou v dvorním traktu ze 60-tých let. Dispozice -obytná část: chodba, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, 3x pokoj, koupelna, sklep a prádelna.
Hospodářská část: vejminek 2 místnosti, chlév a později přistavěna dílna, sklad, dřevník a zděný suchý záchod. Dům je částečně podsklepen, ve sklepě je domácí vodárna - voda je z vlastní kopané studny, ohřev vody elektrický boilér 120 litrů, topení lokální na elektrická akumulační kamna + lokální na tuhá paliva, el. 220/380V., odpady z koupelny a kuchyně do kanalizace. Bez větších stavebních úprav mohou v domě vzniknout 2 samostatné byty. Dům je bez zahrady, pouze velký dvůr a před domem travnatou plochu a park. Před domem vede plyn, obecní vodovod a kanalizace. Velmi výhodná investice vzhledem k rozsáhlosti objektu a možnosti zřízení 2 bytů a vzdálenosti od Hradce Králové.

cena: 950 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05RD2719

prodej
Rodinný dům
Lovčice
/ okr. Hradec Králové

Kompletně rekonstruovaný rodinný dům s velkým zázemím nedaleko centra Lovčic. Přední část domu je po generální rekonstrukci a ve dvorním traktu je nově přistavěna část domu s verandou, koupelnou s WC a garážovým stáním pro 2 auta. V obytné části je obývací pokoj s jídelnou, ložnice a před dokončením ještě jeden pokoj. Při stavbě a rekonstrukci bylo použito kvalitních materiálů, což se odráží v kvalitním provedení celku i jednotlivých detailů. Topení lokální s krbovými kamny, které vytopí celou obytnou část, strop je zateplen 20 cm tl. minerální vatou, okna plastová. Elektrika 220/380V., odpady do septiku s přepadem do veřejné kanalizace, voda z vlastní studny. Přestavba a rekonstrukce probíhala v roce 2007. Zastavěná plocha 125 m2, pozemek celkem 880 m2. Klidné místo cca 200 metrů od zastávky ČSD, 400 metrů od školy a zastávky ČSAD. Dobrá dostupnost do Prahy i Hradce Králové, dálnice cca 4 km od domu.

cena: 1 600 000,- Kč - PRODÁNO!!
2 fotografie
detaily zde
značka: 05RD2728

prodej
Stánek
Pardubice
/ okr. Pardubice

Prodáme zrekonstruovaný stánek rychlého občerstvení na velice atraktivním a frekventovaném místě v Pardubicích a to na hlavním nádraží železniční stanice Pardubice na prvním vlakovém prodlouženém nástupišti. Do stánku je zavedena tekoucí pitná voda, odpady do kanalizace, elektrická energie 220V. Stánek je zcela provozuschopný a je vybaven a zařízen dle současných hygienických předpisů EU. Bezproblémové zásobování stánku dodávkovým autem až před vchodové dveře stánku rychlého občerstvení. Možný je i pronájem nebo výměna za pojízdné občerstvení.

cena: 250 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05PO2730


prodej
Rodinný dům
Chudonice
/ okr. Hradec Králové

Prodej částečně zrekonstruovaného přízemního RD v Novém Bydžově, okrajové části Chudonice. Nově provedena izolace proti zemní vlhkosti, podlahy, obklady, dlažby, střecha a zateplení fasádním polystyrenem + probarvená fasáda. Voda obecní, ohřev vody el. bojlerem, odpady do kanalizace, plyn v HUP v plotě, topení lokální - výkonná krbová kamna.

cena: 1 350 000,- Kč - PRODÁNO!!
2 fotografie
detaily zde
značka: 05RD2731

prodej
Dvougenerační RD
Odřepsy
/ okr. Nymburk

Prodej dvougeneračního rodinného domu v menší obci 4 km od Poděbrad. V přízemí je velký byt 3+1 a v patře je podobný byt 3+1. V bytech nadstandardní sociální příslušenství. topení el. akumulačními kamny, el. 220/380V., voda z vlastní studny, odpady do jímky. Před domem vede veřejný vodovod a plyn. Všřejná kanalizace bude v ulici v r.2009. Dům je ze 3/4 nově přistavěn k původnímu přízemnímu RD o velikosti 1+1. Podlahy jsou z keramické dlažby zateplené 5 cm polystyrénem, střecha zateplena 20 cm ORSILem, štít a stěny v patře zatepleny 10 cm polystyrénem, na to natažena síť "perlinka", lepidlo a stěrková omítka. Na domu chybí fasáda. Zastavěná plocha 152 m2, pozemek celkem 542 m2. Velmi dobrá dostupnost do Prahy, 2 km od domu je dálnice na Prahu.

cena: 4 900 000,- Kč
12 fotografií
detaily zde
značka: 05RD2801

prodej
Dvougenerační RD
Pražské Předměstí
/ okr. Hradec Králové

Novostavba dvougeneračního rodinného domu na klidném místě ve Farářství. Dispozice: přízemí - terasa, vstup s předsíní, chodba, schodiště do patra, kuchyň, jídelna s obývacím pokojem se vstupem na terasu, koupelna a WC, samostatná místnost se vstupem z venku. Patro - velká ložnice se vstupem na balkon, obývací pokoj, kuchyň, koupelna a WC a sušárna. Ve dvoře je samostatně stojící velká garáž. Pozemek celkem 335 m2. Topení ústřední plynové, odpady do kanalizace, voda městská, el. 220/380V., ohřev vody plynovým zásobnikem. Luxusní provedení interiéru, rozvody topení v mědi, rozvody vody v plastu, podlahy keramická dlažba a tepelná izolace, strop v patře zateplen ORSIL tl. 20 cm. Kolaudace v roce 1999. 300 metrů od domu je základní škola, zdravotní středisko, centrum města je 10 minut chůze.

cena: 5 990 000,- Kč
25 fotografií
detaily zde
značka: 05RD2803

prodej
Zemědělský objekt
Boharyně
/ okr. Hradec Králové

Prodej částečně rekonstruovaného patrového objektu bývalého "špejcharu" v centru obce Boharyně. Jedná se o masivní objekt z pálených cihel o tloušťce 90 cm, který má v přízemí vhodné prostory pro drobnou dílenskou výrobu nebo skladování a v patře jsou volné prostory bez příček vhodné ke skladování materiálů. Vjezd z veřejné komunikace do objektu i nákladním autem. V roce 1994-6 proběhla částečná rekonstrukce objektu spočívající v provedení nové střešní konstrukce včetně vazníků, oprav podlah v 1. patře, provedení vnějších omítek budovy a drobných úprav v přízemních prostorech.

cena: 885 000,- Kč - PRODÁNO!!
2 fotografie
detaily zde
značka: 05PO2809

prodej
Činž. dům pouze s byty
Pražské Předměstí
/ okr. Hradec Králové

Prodej komerčně výnosného činžovního domu na lukrativním místě v centru Hradce Králové. V domě je 13 bytů (v 5 bytech je tržní nájemné) rozčleněných do 4 podlaží,kde v každém podlaží jsou 3 byty a jeden malý byt je v suterénu. v přízemí jsou byty o výměrách 68 m2, 57 m2 a 52 m2, v 1.patře jsou byty o výměrách 67 m2, 65 m2 a 56 m2. Ve 2.patře jsou byty o výměrách 70 m2, 66 m2 a 58 m2 a ve 3 patře jsou byty o výměrách 88 m2, 54 m2 a 32 m2. Měsíční čistý výnos z pronájmu bytů 39.000,-Kč. Byty jsou ve velmi dobrém stavu. Před 4 roky provedena oprava střechy, oprava a nové nátěry oken. Dům je na velice klidném místě u parku a přitom v centru města.

cena: 20 400 000,- Kč - PRODÁNO!!
žádná fotografie
detaily zde
značka: 05PO2802

prodej
Zemědělská usedlost
Nepolisy
/ okr. Hradec Králové

Prodej bývalé zemědělské usedlosti vzdálené 24 km od Hradce Králové. Prodej přízemní nemovitosti před rekonstrukcí. V obytné části je jedna obytná místnost, chodba a spižírna. Na obytnou část navazuje hospodářská část s chlévem a stodolou. Voda z vlastní studny, elektrika 220/380V., plyn před domem, topení lokální na tuhá paliva, před domem veřejný vodovod a dešťová kanalizace. Vhodné na rekonstrukci či přestavbu na chalupu.

cena: 250,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05RD2812

Celkem evidováno: 92 zakázek / zobrazeny: 81 - 90 / strany: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
Webhosting Narovinu - kvalitní webhosting