Katalog nemovitostí

Celkem evidováno: 94 zakázek / zobrazeny: 71 - 80 / strany: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

prodej
Zemědělská usedlost
Třebechovice pod Orebem
/ okr. Hradec Králové

Prodej rozsáhlé bývalé venkovské usedlosti s prvky původní venkovské architektury v okrajové části Třebechovic, kterou lze přestavět na RD o více samostatných bytových jednotkách. Původní uskupení nemovitostí utváří uzavřený prostor zajišťující ideální soukromí pro milovníky poklidného venkovského bydlení. Usedlost zahrnuje původní obytnou část se 3 obytnými místnostmi, obytnou přístavbu s 8 místnostmi, samostatně stojící vejminek se 2 místnostmi a přistavěnou část se 2 garážemi, dílnou, skladem, chlévkem, uhelnou, dřevníkem. Obytná část je částečně podsklepená. Obytné části jsou bez jakýchkoliv zařizovacích předmětů a vybavení a vyžadují stavební úpravy. Před jednou obytnou částí je pěkná okrasná zahrádka. Za objektem je velká oplocená zahrada členěná na 2 části, okrasná část zahrady utváří uzavřený prostor zajišťující dostatečné soukromí pro nerušené užívání s velkým bazénem. Druhá část zahrady je s oocnými a okrasnými stromy. Výměra zahrady je 1301 m2. Jedná se o zajímavé a neobvyklé nemovitosti s mnoha zachovalými stavebními prvky z minulosti, které lze citlivou rekonstrukcí přeměnit na pěkný objekt vhodný k bydlení a komerčnímu využití. Velmi výhodná investice vzhledem k rozsáhlosti objektu a možností, které se zde nabízejí a vzdálenosti od Hradce Králové.

cena: 1 250 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05RD2808

prodej
Chalupa
Sopotnice
/ okr. Ústí nad Orlicí

Prodej velké chalupy po vnitřní rekonstrukci v Chráněné krajinné oblasti Divoké Orlice u Potštejna. Bezbariérový vstup do chalupy, bezproblémový celoroční příjezd osobních aut až do chalupy s možností parkování na zahradě nebo v garáži. Objekt je celý oplocen. V chalupě jsou 2 ložnice, velká kuchyň s kachlovými kamny a stylovou kuchyňskou linkou, velká světnice s teplovzdušným krbem, který vytápí obě ložnice a koupelnu, chodba, zasklená obytná veranda, terasa, garáž, dřevník, kolna, sklad a sklep. V půdním prostoru je možné zřídit další 4 pokoje. Chalupa je po kompletní vnitřní rekonstrukci. Nová koupelna s WC, nové rozvody a odpady vody, nová elektroinstalace, nový tříkomorový plastový septik s přepadem. Voda obecní + vlastní studna s vodárnou ve sklepě na zalévání, el. 220/380V., plyn v HUP v nice na domě, topení lokální - teplovzdušný krb a další krbová kamna a el. přímotopy. Zastavěná plocha 165 m2, pozemek celkem 1450 m2. V okolí romantické údolí Divoké Orlice s hrady Litice a Potštejn, 1 km od chalupy je kemp Wochtanka s půjčovnou koní, 10 km od chalupy je supermoderní aqua park v Ústí nad Orlicí.

cena: 1 150 000,- Kč - PRODÁNO!!
2 fotografie
detaily zde
značka: 05CH2651

prodej
Byt 3+1
Malšovice
/ okr. Hradec Králové

Prodej zděného bytu 3+1 o výměře 81 m2 ve druhém patře čtyřpatrového bytového domu v okrajové části Malšovic v ulici Čajkovského. Dispozice bytu je řešena tak, že žádný pokoj ani kuchyně nejsou průchozí a mají samostatné vchody z chodby. Byt je situován na jih má velkou lodžii přístupnou z velkého obývacího pokoje, dále je v bytě prostorná ložnice, dětský pokoj, kuchyně, velká koupelna a chodba. K bytu náleží velký sklep v přízemí a právo přiměřeně užívat kolárnu. Zastávky MHD 100 metrů od domu, před domem je velké parkoviště, za domem prostarnství pro děti, hypermarket Carefour je vzdálen cca 600 metrů. Za cca 10 minut chůze jste v hradeckých lesích. Anuita je již splacena a proto není problém požádat o budoucí převod do osobního vlastnictví.

cena: 1 900 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05BT2652

prodej
Byt 3+1
Třebeš
/ okr. Hradec Králové

Prodej nadstandardně upraveného a dispozičně dobře řešeného bytu v osobním vlastnictví o velikosti 3+1s výměrou 74,5 m2 ve 4. patře v domě s výtahem v Šantrochově ul. u Durana na Moravském Předměstí. V bytě je kompletně předělaná koupelna s hydromasážním sprchovým panelem, atypicky je řešena obytná kuchyň. V chodbě je zřízena šatna, v bytě jsou dřevěné palubkové obklady. zřízen internet od Lesů ČR za 300,-Kč/měsíc, kabelová televize, telefon. Byt je situován na jihovýchod, kde je dětský pokoj a ložnice s prostornou lodžií a na severozápad, kde je obývací pokoj a kuchyně. Byt je v pěkném, klidném místě 300 metrů od obchodního centra, zastávek MHD, školy, školky, pošty a zdravotního střediska. Za domem je dětské hřiště, 5 minut pěšky od bytu je Hvězdárna a kopec Sv. Jána.

cena: 1 700 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05BT2653


prodej
Činž. dům pouze s byty
Třebechovice pod Orebem
/ okr. Hradec Králové

Prodej třípodlažního bytového domu se 6-ti bytovými jednotkami poblíž centra města Třebechovice pod Orebem.<br /><br />
Pět bytových jednotek je volných, jedna je obsazena neoprávněně - probíhá soudní vystěhování. Bytové jednotky vyžadují nutné stavební úpravy, případně rekonstrukci některých byt. jednotek. Dům je napojen na všechny ing. sítě. Součástí objektu je dvůr, stodoly užívané jako garáže, dřevníky a uhelny a ve dvoře je ještě další zděná přístavba, kterou je možné využít na zřízení další bytové jednotky. Pozemek celkem 1.561 m2, zastavěná plocha 750 m2.

cena: 1 600 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05PO2654

prodej
RD samostatný
Skalice
/ okr. Hradec Králové

Prodej bývalého hostince s tanečním sálem, který je vhodný na přestavbu na rodinný dům o více bytových jednotkách. Sál byl zděnými příčkami rozdělen na 4 obytné místnosti po cca 30 m2, čímž vznikl velký byt 3+1 s příslušenstvím. Další částí bývalého hostince je lokál o výměře cca 50 m2 s kuchyní a kanceláří, ze kterého může vzniknout druhý byt o velikosti 2+1 s příslušenstvím a samostatným vchodem z ulice. V 1 patře je velký byt pro bývalý personál hostince o 4 obytných místnostech, prostory pro příslušenství a velká terasa. Byt v patře je bez jakýchkoliv zařizovacích předmětů a vybavení a vyžaduje stavební úpravy. Bez větších stavebních úprav mohou v objektu vzniknout 3 samostaně přístupné byty se samostatnými vchody z ulice. V zadní části objektu je ještě sklad a garáž. Objekt je přístupný jak z přední, tak i ze zadní strany. Objekt je z části podsklepený, ve sklepě je domácí vodárna - voda je z vlastní kopané studny, topení lokální na elektřinu a na tuhá paliva, el. 220/380V., odpady do septiku. Velmi výhodná investice vzhledem k rozsáhlosti objektu a možnosti zřízení 3 velkých bytů a vzdálenosti od Hradce Králové.

cena: 1 400 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05RD2656

prodej
Byt 4+1
Kosičky
/ okr. Hradec Králové

Prodej družstevního bytu 4+1 ve střediskové obci 18 km od Hradce Králové. Byt je v prvém patře v dvoupodlažním domě na pěkném místě na okraji obce, byt je situován na východ a jihovýchod a má 2 velké lodžie, výměra bytu je 89 m2, součástí bytu je v suterénu kotelna se závěsným plynovým kotlem a 2x sklep. V předloňském roce provedena kompletní rekonstrukce topení, kuchyně, koupelny a WC. Topení ústřední na plyn, ohřev vody el. bojlerem, voda obecní, odpady do kanalizace. Byt je ve velmi dobrém stavu. Dobrá dostupnost do Hradce Králové, Chlumce nad Cidlinou i Nového Bydžova.<br /><br /><br /><br />

cena: 880 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05BT2657

prodej
Byt 1+1
HK - centrum
/ okr. Hradec Králové

Prodej velmi pěkného udržovaného bytu 1+1 v osobním vlastnictví o výměře 35,1 m2 v přízemí v cihlovém domě v klidné části centra HK v Nerudově ulici v těsné blízkosti Ulrichova náměstí. Byt je je situován na jihovýchod. Topení dálkové, radiátor s termostatickou hlavicí, v bytě parkety, v bytě je pevná telefonní linka. Rekonstrukce stoupaček a rozvodů, nové el. boiler na ohřev vody. Dispozice: vstupní chodba, koupelna s WC, velký obývací pokoj o 28 m2 a kuchyňka. Před domem je parkoviště, za domem je park - velmi atraktivní lokalita.

cena: 1 100 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05BT2709

prodej
Chalupa
Rakov
/ okr. Jičín

Prodej roubené chalupy u Prachovských skal, poblíž Sobotky. Chalupa je z roku 1880 a je obdélníkového půdorysu 14 x 6,2 metrů, je na okraji obce a je přístupná ze zpevněné komunikace. Chalupa je částečně podsklepena - pískovcový klenutý sklep 4x3 metrů. V přízemí je zádveří s pavlačí, kde je suché WC, chodba s poklopem do sklepa a dřevěné schody pro přístup do půdního prostoru, velká světnice s kachlovými kamny s pecí a menší pokoj. V půdním prostoru je možné zřídit 2 světnice. Před domem je betonové zápraží, za chalupou je malinkatý dvorek, na chalupu zezadu navazuje malá stodola a ze předu zděná kolna užívaná jako garáž. Do chalupy je zavedena elektrická energie, topení je lokální na tuhá paliva. Rozvod vody, ani odpady nejsou zavedeny, studna "narážená" s ručním čerpadlem v chodbě. Chalupa je delší dobu neobývaná, čemuž odpovídá horší technický stav. Pěkné okolí chalupy, místní koupaliště je vzdáleno 100 metrů od chalupy. Do Jičína 12 km, do Sobotky 5 km.

cena: 480 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05CH2712

prodej
RD samostatný
Pouchov
/ okr. Hradec Králové

Prodej dvoupodlažního rodinného domu u zastávky MHD v HK - Pouchově. Přízemí je užíváno jako kanceláře a sídlo firmy. V přízemí je 6 velkých místností se 3 samostatnými vchody. V podkroví jsou nově zřízeny 2 samostatné byty o velikosti 2+1. Ve dvoře je samostatně stojící sklad, na RD navazuje garáž. Topení ÚT plynové, odpady svedeny do obecní kanalizace, voda obecní a vlastní studna na dvoře. Kompletní rekonstrukce objektu v roce 2000. Ve dvoře jsou zpevněné plochy sloužící jako parkoviště pro cca 10 osobních aut. Objekt je napojem na pult centrální ochrany. Objekt je na velice zajímavém a výhodném místě a je vhodný na sídlo firmy a vlastní bydlení v podkroví, kde jde ze dvou bytů propojit jeden velký byt 5+1.

cena: 6 500 000,- Kč
5 fotografií
detaily zde
značka: 05RD2713

Celkem evidováno: 94 zakázek / zobrazeny: 71 - 80 / strany: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
Webhosting Narovinu - kvalitní webhosting