Katalog nemovitostí

Celkem evidováno: 92 zakázek / zobrazeny: 71 - 80 / strany: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

prodej
Byt 3+1
Malšovice
/ okr. Hradec Králové

Prodej zděného bytu 3+1 o výměře 81 m2 ve druhém patře čtyřpatrového bytového domu v okrajové části Malšovic v ulici Čajkovského. Dispozice bytu je řešena tak, že žádný pokoj ani kuchyně nejsou průchozí a mají samostatné vchody z chodby. Byt je situován na jih má velkou lodžii přístupnou z velkého obývacího pokoje, dále je v bytě prostorná ložnice, dětský pokoj, kuchyně, velká koupelna a chodba. K bytu náleží velký sklep v přízemí a právo přiměřeně užívat kolárnu. Zastávky MHD 100 metrů od domu, před domem je velké parkoviště, za domem prostarnství pro děti, hypermarket Carefour je vzdálen cca 600 metrů. Za cca 10 minut chůze jste v hradeckých lesích. Anuita je již splacena a proto není problém požádat o budoucí převod do osobního vlastnictví.

cena: 1 900 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05BT2652

prodej
Byt 3+1
Třebeš
/ okr. Hradec Králové

Prodej nadstandardně upraveného a dispozičně dobře řešeného bytu v osobním vlastnictví o velikosti 3+1s výměrou 74,5 m2 ve 4. patře v domě s výtahem v Šantrochově ul. u Durana na Moravském Předměstí. V bytě je kompletně předělaná koupelna s hydromasážním sprchovým panelem, atypicky je řešena obytná kuchyň. V chodbě je zřízena šatna, v bytě jsou dřevěné palubkové obklady. zřízen internet od Lesů ČR za 300,-Kč/měsíc, kabelová televize, telefon. Byt je situován na jihovýchod, kde je dětský pokoj a ložnice s prostornou lodžií a na severozápad, kde je obývací pokoj a kuchyně. Byt je v pěkném, klidném místě 300 metrů od obchodního centra, zastávek MHD, školy, školky, pošty a zdravotního střediska. Za domem je dětské hřiště, 5 minut pěšky od bytu je Hvězdárna a kopec Sv. Jána.

cena: 1 700 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05BT2653

prodej
Činž. dům pouze s byty
Třebechovice pod Orebem
/ okr. Hradec Králové

Prodej třípodlažního bytového domu se 6-ti bytovými jednotkami poblíž centra města Třebechovice pod Orebem.<br /><br />
Pět bytových jednotek je volných, jedna je obsazena neoprávněně - probíhá soudní vystěhování. Bytové jednotky vyžadují nutné stavební úpravy, případně rekonstrukci některých byt. jednotek. Dům je napojen na všechny ing. sítě. Součástí objektu je dvůr, stodoly užívané jako garáže, dřevníky a uhelny a ve dvoře je ještě další zděná přístavba, kterou je možné využít na zřízení další bytové jednotky. Pozemek celkem 1.561 m2, zastavěná plocha 750 m2.

cena: 1 600 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05PO2654

prodej
RD samostatný
Skalice
/ okr. Hradec Králové

Prodej bývalého hostince s tanečním sálem, který je vhodný na přestavbu na rodinný dům o více bytových jednotkách. Sál byl zděnými příčkami rozdělen na 4 obytné místnosti po cca 30 m2, čímž vznikl velký byt 3+1 s příslušenstvím. Další částí bývalého hostince je lokál o výměře cca 50 m2 s kuchyní a kanceláří, ze kterého může vzniknout druhý byt o velikosti 2+1 s příslušenstvím a samostatným vchodem z ulice. V 1 patře je velký byt pro bývalý personál hostince o 4 obytných místnostech, prostory pro příslušenství a velká terasa. Byt v patře je bez jakýchkoliv zařizovacích předmětů a vybavení a vyžaduje stavební úpravy. Bez větších stavebních úprav mohou v objektu vzniknout 3 samostaně přístupné byty se samostatnými vchody z ulice. V zadní části objektu je ještě sklad a garáž. Objekt je přístupný jak z přední, tak i ze zadní strany. Objekt je z části podsklepený, ve sklepě je domácí vodárna - voda je z vlastní kopané studny, topení lokální na elektřinu a na tuhá paliva, el. 220/380V., odpady do septiku. Velmi výhodná investice vzhledem k rozsáhlosti objektu a možnosti zřízení 3 velkých bytů a vzdálenosti od Hradce Králové.

cena: 1 400 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05RD2656


prodej
Byt 4+1
Kosičky
/ okr. Hradec Králové

Prodej družstevního bytu 4+1 ve střediskové obci 18 km od Hradce Králové. Byt je v prvém patře v dvoupodlažním domě na pěkném místě na okraji obce, byt je situován na východ a jihovýchod a má 2 velké lodžie, výměra bytu je 89 m2, součástí bytu je v suterénu kotelna se závěsným plynovým kotlem a 2x sklep. V předloňském roce provedena kompletní rekonstrukce topení, kuchyně, koupelny a WC. Topení ústřední na plyn, ohřev vody el. bojlerem, voda obecní, odpady do kanalizace. Byt je ve velmi dobrém stavu. Dobrá dostupnost do Hradce Králové, Chlumce nad Cidlinou i Nového Bydžova.<br /><br /><br /><br />

cena: 880 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05BT2657

prodej
Byt 1+1
HK - centrum
/ okr. Hradec Králové

Prodej velmi pěkného udržovaného bytu 1+1 v osobním vlastnictví o výměře 35,1 m2 v přízemí v cihlovém domě v klidné části centra HK v Nerudově ulici v těsné blízkosti Ulrichova náměstí. Byt je je situován na jihovýchod. Topení dálkové, radiátor s termostatickou hlavicí, v bytě parkety, v bytě je pevná telefonní linka. Rekonstrukce stoupaček a rozvodů, nové el. boiler na ohřev vody. Dispozice: vstupní chodba, koupelna s WC, velký obývací pokoj o 28 m2 a kuchyňka. Před domem je parkoviště, za domem je park - velmi atraktivní lokalita.

cena: 1 100 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05BT2709

prodej
Chalupa
Rakov
/ okr. Jičín

Prodej roubené chalupy u Prachovských skal, poblíž Sobotky. Chalupa je z roku 1880 a je obdélníkového půdorysu 14 x 6,2 metrů, je na okraji obce a je přístupná ze zpevněné komunikace. Chalupa je částečně podsklepena - pískovcový klenutý sklep 4x3 metrů. V přízemí je zádveří s pavlačí, kde je suché WC, chodba s poklopem do sklepa a dřevěné schody pro přístup do půdního prostoru, velká světnice s kachlovými kamny s pecí a menší pokoj. V půdním prostoru je možné zřídit 2 světnice. Před domem je betonové zápraží, za chalupou je malinkatý dvorek, na chalupu zezadu navazuje malá stodola a ze předu zděná kolna užívaná jako garáž. Do chalupy je zavedena elektrická energie, topení je lokální na tuhá paliva. Rozvod vody, ani odpady nejsou zavedeny, studna "narážená" s ručním čerpadlem v chodbě. Chalupa je delší dobu neobývaná, čemuž odpovídá horší technický stav. Pěkné okolí chalupy, místní koupaliště je vzdáleno 100 metrů od chalupy. Do Jičína 12 km, do Sobotky 5 km.

cena: 480 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05CH2712

prodej
RD samostatný
Pouchov
/ okr. Hradec Králové

Prodej dvoupodlažního rodinného domu u zastávky MHD v HK - Pouchově. Přízemí je užíváno jako kanceláře a sídlo firmy. V přízemí je 6 velkých místností se 3 samostatnými vchody. V podkroví jsou nově zřízeny 2 samostatné byty o velikosti 2+1. Ve dvoře je samostatně stojící sklad, na RD navazuje garáž. Topení ÚT plynové, odpady svedeny do obecní kanalizace, voda obecní a vlastní studna na dvoře. Kompletní rekonstrukce objektu v roce 2000. Ve dvoře jsou zpevněné plochy sloužící jako parkoviště pro cca 10 osobních aut. Objekt je napojem na pult centrální ochrany. Objekt je na velice zajímavém a výhodném místě a je vhodný na sídlo firmy a vlastní bydlení v podkroví, kde jde ze dvou bytů propojit jeden velký byt 5+1.

cena: 6 500 000,- Kč
5 fotografií
detaily zde
značka: 05RD2713

prodej
Byt 2+1
Nový Hradec Králové
/ okr. Hradec Králové

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví o výměře 56 m2, na Moravském Předměstí, ul.Urxova v 8 patře panelového domu. Byt je situován na jihozápad a je ve velmi dobrém a udržovaném stavu. Vyměněna kuchyňská linka se spotřebiči a jídelním koutem, samostatné WC, koupelna s vanou, velká komora, prostorný obývací pokoj a dětský pokoj. V bytě nové stoupačky, internet, kabelová TV, sklepní koje. Nízké provozní náklady na provoz bytu. Dům je po rekonstrukci střechy. V brzké době proběhne rekonstrukce výtahů, výměna vchodových dveří a schránek a montáž kamerového systému. Před domem je velké parkoviště. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost škola, 2x školka, zdravotní středisko pro děti i dospělé, supermarket Albert, zastávka MHD. Jde o velmi klidnou lokalita v okrajové části města, 10 minut do centra a 10 minut chůze do hradeckých lesů. Možnost zajišťění hypotéky, po prodeji ihned volné. Velmi výhodná nabídka.<br /><br /><br />

cena: 1 550 000,- Kč
7 fotografií
detaily zde
značka: 05BT2901

prodej
Byt 3+1
HK - centrum
/ okr. Hradec Králové

Prodej nadstandardně upraveného a dispozičně dobře řešeného bytu v osobním vlastnictví o velikosti 3+1 s výměrou 73 m2 ve 2. patře v domě s výtahem v ul. M.D. Rettigové v centru Hradce Králové. V bytě je kompletně předělaná koupelna, atypicky je řešena obytná kuchyň. V chodbě je zřízena šatna, součástí ceny je i nábytek vyráběný na míru do chodby. Byt je situován na jihozápad, kam vedou okna z pokoje, ložnice s prostornou lodžií, obývacího pokoje a kuchyně. Byt je situován do vnitrobloku (dvorní trakt), kam neproniká hluk z venkovní kmunikace. Byt je na pěkném, klidném místě 500 metrů od obchodního centra. Za domem je parkoviště, 5 minut pěšky od bytu je Aqua centrum, Aldis a labské nábřeží.

cena: 1 800 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05BT2715

Celkem evidováno: 92 zakázek / zobrazeny: 71 - 80 / strany: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
Webhosting Narovinu - kvalitní webhosting