Katalog nemovitostí

Celkem evidováno: 92 zakázek / zobrazeny: 51 - 60 / strany: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
letecký pohled na celý areál
letecký pohled na celý areál
klikněte pro více fotografií

prodej
Výrobní objekt ostatní
Kukleny
/ okr. Hradec Králové

Prodej výrobně dílenského a administrativního areálu dobře přístupného na okraji Hradce Králové poblíž plánované dálnice Hradec Králové - Polsko. V areálu je 900 m2 výrobních ploch ve 2 halách, 1800 mě skladových ploch a garáží, 1500 m2 kancelářských ploch ve 2 podlažích a betonová plocha nádvoří a parkoviště před objektem. V roce 1973 proběhla rekonstrukce objektu a v roce 1996 proběhla výměna topného systému s novou plynovou kotelnou. Areál je bez technického zařízení. Cena dle znaleckého posudku je 32 mil.Kč. Případně možnost rozdělení areálu a prodeje na 2 samostatné části se samostatnými přístupy, ale prodej v jednom okamžiku, tj. najednou.

cena: 13 000 000,- Kč - PRODÁNO!!
2 fotografie
detaily zde
značka: 05PO2617

pohled na RD ze zahrady
pohled na RD ze zahrady
klikněte pro více fotografií

prodej
Dvougenerační RD
Plácky
/ okr. Hradec Králové

Luxusní rodinné sídlo s velkým zázemím nedaleko centra Hradce Králové. Přední část domu je po generální rekonstrukci a ve dvorním traktu je nově přistavěna větší část domu s verandou, předsíní, kuchyní s jídelnou a obytnou halou se vstupem na terasu. V přední části jsou 2 ložnice a dětský pokoj, codba se vstupem do sklepa a na půdu, kde je podkroví kompletně připraveno na půdní vestavbu. Při stavbě a rekonstrukci bylo použito kvalitních materiálů, což se odráží v kvalitním provedení celku i jednotlivých detailů. Topení ústřední s plynovým kotlem ve sklepě. Elektrika 220/380V., odpady do městské kanalizace, voda z vlastní studny (vysoká kvalita vody doložena hygienickým atestem). Součástí je pěkná předzahrádka, dvůr se zámkovou dlažbou, velká garáž s dílnou a udržované okrasná zahrada. Kolaudace v červnu 2005. Zastavěná plocha 165 m2, pozemek celkem 933 m2. Klidné místo 200 metrů od zastávky MHD.

cena: 3 500 000,- Kč - PRODÁNO!!
2 fotografie
detaily zde
značka: 05RD2618

prodej
RD samostatný
Myštěves
/ okr. Hradec Králové

Rekonstruovaný rodinný dům o 2 obytných podlažích. Prodej RD, kde přízemí je řešeno jako "denní část" s velkou jídelnou s kuchyní, obývací pokoj, koupelna, WC, chodba a předsíň se vstupy do sklepa a do patra. Patro je řešeno jako "noční část" s ložnicí rodičů, ložnicí dětí, pracovnou, koupelnou a WC. Ústřední topení plynové s ohřevem teplé vody. Voda z vlastní studny, odpady do jímky, el. 220/380V., pozemek celkem 1906 m2, zastavěná plocha 195 m2. Dům je po kompletní vnitřní rekonstrukci, nová elektrika v mědi, topení v mědi, voda a odpady v plastu, nové podlahy, omítky a zateplené podkroví včetně palubkových podhledů. Chybí fasáda.

cena: 1 395 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05RD2622

prodej
Byt 2+1
Pražské Předměstí
/ okr. Hradec Králové

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví o výměře 65 m-ě ve 4 patře v domě s výtahem. V bytě jsou 2 balkóny, vestavěné skříně, nově rekonstruovaná sanitární technika. Obývací pokoj má 24 m2, ložnice 16 m2, obytná kuchyň. Velké parkoviště před domem, včetně podzemních garáží a další parkoviště za domem. Pěkné místo nedaleko Obřího akvária.

cena: 1 100 000,- Kč - PRODÁNO!!
2 fotografie
detaily zde
značka: 05BT2501


prodej
Dvojdomek
Pražské Předměstí
/ okr. Hradec Králové

Prodej dvoupodlažního rodinného domu s obytným podkrovím, kde jsou 2 obytné místnosti, chodba a WC. V přízemí jsou 3 obytné místnosti, koupelna, WC, chodba, kuchyně, schodiště do podkroví a na obytnou část navazuje velká dílna, garáž a ve dvorním traktu je ještě jedna samostatně stojící garáž, za garáží je menší zahrada. Dům je částečně (z 1/3) podsklepen. Dům je napojen na všechny ing. sítě, je vytápěn ÚT plynovým kotlem. Dům je ve výborném stavu a je v žádané lokalitě rodinných domů poblíž centra města - klidné bydlení.

cena: 4 200 000,- Kč - PRODÁNO!!
3 fotografie
detaily zde
značka: 05RD2630

prodej
Byt 4+1
Stráž nad Nisou
/ okr. Liberec

Prodej nového mezonetového bytu v osobním vlastnictví o velikosti 4+kuchyňský kout o výměře cca 160m2, který vznikl v půdních prostorech bytového domu v centru Stráže nad Nisou, jenž je srostlá s městem Liberec. Dispozice mezonetového bytu je řešena tak, že z chodby je vstup do velkého obytného prostoru, který je rozčleněn na kuchyňský kout s jídelnou a obývací pokoj se vstupem do dvou ložnic. Na chodbu navazuje koupelna, WC a komora s kombinovaným plynovým kotlem na topení a ohřev vody. Z obytné haly vede schodiště do mezonetu, kde je malá pracovna, velká ložnice a koupelna se sprch. koutem a WC, výměra mezonetu je cca 40 m2. Byt je situován na severovýchod a jihozápad. Ve všech pokojích jsou plovoucí podlahy, v ostatních prostorech je keramická dlažba, střešní okna jsou dřevěná Eurookna a ostatní okna jsou plastová, v bytě jsou 2 nadstandardní koupelny (1x rohová vana s WC a 1x sprchový kout s WC). Kuchyň je plně vybavena kvalitními vestavěnými spotřebiči. Z bytu je nádherný výhled do kraje, okolí domu tvoří zástavba rodinných domů a v dostupné vzdálenosti jsou tradiční běžkařské a sjezdové tratě Jizerských hor a nedaleko jsou i 2 golfová hřiště. Parkování před domem, Zastávka MHD 100 metrů od domu - dobrá dostupnost do Liberce. Za cca 10 minut chůze jste v Jizerských lesích. Možnost zajištění hypotéky na koupi tohoto bytu nebo převzetí stávající velmi výhodné hypotéky od prodávající!

cena: 2 950 000,- Kč
29 fotografií
detaily zde
značka: 05BT2905

pronájem
Obchod
Pražské Předměstí
/ okr. Hradec Králové

Dlouhodobý pronájem nově rekonstruovaných obchodních prostor v obchodním domě v přízemí na Gočárově třídě s vchodem z bočního dvorního traktu o výměře 58 m2. Prodejna má za sebou přiměřené skladové prostory a sociální příslušenství. Prodejna je vhodná na květinářství, dárkový prodej, trafika a noviny, textil, či jiný sortiment. Jde o velice frekventované místo, kolem kterého projde denně několik tisíc lidí. Před domem je velké veřejné parkoviště. Více informací na na tel. 608 456 777.

cena: 10 000,- Kč / měs. - REZERVOVÁNO!
4 fotografie
detaily zde
značka: 05PO2718

prodej
Stavební parcela
Dolní Roveň
/ okr. Pardubice

Slunné místo pro stavbu rodinného domu. Prodej rovinatého pozemku o výměře 1.723 m2 na velice klidném místě. Pozemek je přístupný z veřejné komunikace a územním plánem obce je určen k zástavbě rodinným domem. Inženýrské sítě - voda a elektrika vedou cca 3 metry od hrany pozemku, plyn je v obci zaveden.

cena: 250,- Kč/m2 - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05PZ2632

teplovzdušný krb ve světnici
teplovzdušný krb ve světnici
klikněte pro více fotografií

prodej
Chalupa
Sopotnice
/ okr. Ústí nad Orlicí

Prodej rekreační chalupy se stylovým vniřním vybavením. Bezbariérový přístup do chalupy, parkování na zahradě, objekt je celý oplocený. Vedle zahrady vede pstruhový potok. Cca 400 metrů od chalupy začíná romantické údolí Divoké Orlice s hradem Litice (4 km od chalupy) proti proudu řeky a hradem Pozštejn (2 km od chalupy) po proudu řeky. Necelý kilometr od chalupy je známý westernový kemp Wochtanka s půjčovnou koní. V okolí jsou též běžecké a lyžařské terény s vlekem. V chalupě jsou 2 ložnice, obytná kuchyně s kachlovými kamny a stylovou kuchyňskou linkou, velká světnice s teplovzdušným krbem s rozvodem tepla do ložnic a koupelny. Nově je zřízena koupelna a WC. Dále je v chalupě spojovací chodba, terasa, zasklená veranda, garáž, dřevník a sklep. V půdním prostoru je možné zřídit další 4 velké pokoje. Voda je obecní + vlastní studna na zalévání, odpady jsou svedeny do 3 komorového septiku s přepadem, el. 220/380V., plyn přiveden do HUP na domě. Zastavěná plocha 169 m2, zahrada 1200 m2. Chalupa se prodává včetně stylového vybavení.

cena: 1 300 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05CH2631

katastrální snímek
katastrální snímek
klikněte pro více fotografií

prodej
Stavební parcela
Jaroměř
/ okr. Náchod

Prodej stavební parcely v Jaroměři poblíž hlavního silničního tahu na Náchod. Na přední hraně pozemku vedou inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektřina a plyn).

cena: 250,- Kč/m2 - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05PZ2634

Celkem evidováno: 92 zakázek / zobrazeny: 51 - 60 / strany: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
Webhosting Narovinu - kvalitní webhosting