Katalog nemovitostí

Celkem evidováno: 94 zakázek / zobrazeny: 51 - 60 / strany: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

prodej
Chalupa
Lišičky
/ okr. Hradec Králové

Rekreační chalupa, která byla ronstruovaná z bývalé zemědělské usedlosti jen 4 km od dálnice v okolí Chlumce nad Cidlinou. Jde o přízemní dům o 3 obytných místnostech po kompletní rekonstrukci. Topení lokální na tuhá paliva - krbová kamna a elektrické přímotopy, plyn přiveden do HUP v plotě, el. 220/380V., voda obecní + vlastní studna, odpady do septiku s přepadem do veřejné kanalizace. Na obytnou část navazuj hospodářská část se stodolou, za stodolou je pěkná zahrada. Pozemek celkem 850 m2. Klidné místo na trvalé bydlení i rekreaci na okraji obce, dobře dostupné do Chlumce nad Cidlinou či Nového Bydžova.

cena: 1 050 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05CH2711

prodej
Zemědělská usedlost
Kosičky
/ okr. Hradec Králové

Prodej bývalé zemědělské usedlosti vzdálené 20 km od Hradce Králové. Prodej přízemní nemovitosti před rekonstrukcí. V obytné části jsou 2 obytné místnosti, chodba a spíž se sklepem. Na obytnou část navazuje hospodářská část s chlévy a velká stodola a samostatně stojící bývalá kovárna a garáž. Voda obecní, odpady do trativodu, elektrika 220/380V., plyn v HUP na plotě, topení lokální na tuhá paliva. Vhodné na rekonstrukci či přestavbu s využitím hospodářské části k podnikání.

cena: 490 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05RD2616

letecký pohled na celý areál
letecký pohled na celý areál
klikněte pro více fotografií

prodej
Výrobní objekt ostatní
Kukleny
/ okr. Hradec Králové

Prodej výrobně dílenského a administrativního areálu dobře přístupného na okraji Hradce Králové poblíž plánované dálnice Hradec Králové - Polsko. V areálu je 900 m2 výrobních ploch ve 2 halách, 1800 mě skladových ploch a garáží, 1500 m2 kancelářských ploch ve 2 podlažích a betonová plocha nádvoří a parkoviště před objektem. V roce 1973 proběhla rekonstrukce objektu a v roce 1996 proběhla výměna topného systému s novou plynovou kotelnou. Areál je bez technického zařízení. Cena dle znaleckého posudku je 32 mil.Kč. Případně možnost rozdělení areálu a prodeje na 2 samostatné části se samostatnými přístupy, ale prodej v jednom okamžiku, tj. najednou.

cena: 13 000 000,- Kč - PRODÁNO!!
2 fotografie
detaily zde
značka: 05PO2617

pohled na RD ze zahrady
pohled na RD ze zahrady
klikněte pro více fotografií

prodej
Dvougenerační RD
Plácky
/ okr. Hradec Králové

Luxusní rodinné sídlo s velkým zázemím nedaleko centra Hradce Králové. Přední část domu je po generální rekonstrukci a ve dvorním traktu je nově přistavěna větší část domu s verandou, předsíní, kuchyní s jídelnou a obytnou halou se vstupem na terasu. V přední části jsou 2 ložnice a dětský pokoj, codba se vstupem do sklepa a na půdu, kde je podkroví kompletně připraveno na půdní vestavbu. Při stavbě a rekonstrukci bylo použito kvalitních materiálů, což se odráží v kvalitním provedení celku i jednotlivých detailů. Topení ústřední s plynovým kotlem ve sklepě. Elektrika 220/380V., odpady do městské kanalizace, voda z vlastní studny (vysoká kvalita vody doložena hygienickým atestem). Součástí je pěkná předzahrádka, dvůr se zámkovou dlažbou, velká garáž s dílnou a udržované okrasná zahrada. Kolaudace v červnu 2005. Zastavěná plocha 165 m2, pozemek celkem 933 m2. Klidné místo 200 metrů od zastávky MHD.

cena: 3 500 000,- Kč - PRODÁNO!!
2 fotografie
detaily zde
značka: 05RD2618


prodej
RD samostatný
Myštěves
/ okr. Hradec Králové

Rekonstruovaný rodinný dům o 2 obytných podlažích. Prodej RD, kde přízemí je řešeno jako "denní část" s velkou jídelnou s kuchyní, obývací pokoj, koupelna, WC, chodba a předsíň se vstupy do sklepa a do patra. Patro je řešeno jako "noční část" s ložnicí rodičů, ložnicí dětí, pracovnou, koupelnou a WC. Ústřední topení plynové s ohřevem teplé vody. Voda z vlastní studny, odpady do jímky, el. 220/380V., pozemek celkem 1906 m2, zastavěná plocha 195 m2. Dům je po kompletní vnitřní rekonstrukci, nová elektrika v mědi, topení v mědi, voda a odpady v plastu, nové podlahy, omítky a zateplené podkroví včetně palubkových podhledů. Chybí fasáda.

cena: 1 395 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05RD2622

prodej
Byt 2+1
Pražské Předměstí
/ okr. Hradec Králové

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví o výměře 65 m-ě ve 4 patře v domě s výtahem. V bytě jsou 2 balkóny, vestavěné skříně, nově rekonstruovaná sanitární technika. Obývací pokoj má 24 m2, ložnice 16 m2, obytná kuchyň. Velké parkoviště před domem, včetně podzemních garáží a další parkoviště za domem. Pěkné místo nedaleko Obřího akvária.

cena: 1 100 000,- Kč - PRODÁNO!!
2 fotografie
detaily zde
značka: 05BT2501

prodej
Dvojdomek
Pražské Předměstí
/ okr. Hradec Králové

Prodej dvoupodlažního rodinného domu s obytným podkrovím, kde jsou 2 obytné místnosti, chodba a WC. V přízemí jsou 3 obytné místnosti, koupelna, WC, chodba, kuchyně, schodiště do podkroví a na obytnou část navazuje velká dílna, garáž a ve dvorním traktu je ještě jedna samostatně stojící garáž, za garáží je menší zahrada. Dům je částečně (z 1/3) podsklepen. Dům je napojen na všechny ing. sítě, je vytápěn ÚT plynovým kotlem. Dům je ve výborném stavu a je v žádané lokalitě rodinných domů poblíž centra města - klidné bydlení.

cena: 4 200 000,- Kč - PRODÁNO!!
3 fotografie
detaily zde
značka: 05RD2630

prodej
Byt 4+1
Stráž nad Nisou
/ okr. Liberec

Prodej nového mezonetového bytu v osobním vlastnictví o velikosti 4+kuchyňský kout o výměře cca 160m2, který vznikl v půdních prostorech bytového domu v centru Stráže nad Nisou, jenž je srostlá s městem Liberec. Dispozice mezonetového bytu je řešena tak, že z chodby je vstup do velkého obytného prostoru, který je rozčleněn na kuchyňský kout s jídelnou a obývací pokoj se vstupem do dvou ložnic. Na chodbu navazuje koupelna, WC a komora s kombinovaným plynovým kotlem na topení a ohřev vody. Z obytné haly vede schodiště do mezonetu, kde je malá pracovna, velká ložnice a koupelna se sprch. koutem a WC, výměra mezonetu je cca 40 m2. Byt je situován na severovýchod a jihozápad. Ve všech pokojích jsou plovoucí podlahy, v ostatních prostorech je keramická dlažba, střešní okna jsou dřevěná Eurookna a ostatní okna jsou plastová, v bytě jsou 2 nadstandardní koupelny (1x rohová vana s WC a 1x sprchový kout s WC). Kuchyň je plně vybavena kvalitními vestavěnými spotřebiči. Z bytu je nádherný výhled do kraje, okolí domu tvoří zástavba rodinných domů a v dostupné vzdálenosti jsou tradiční běžkařské a sjezdové tratě Jizerských hor a nedaleko jsou i 2 golfová hřiště. Parkování před domem, Zastávka MHD 100 metrů od domu - dobrá dostupnost do Liberce. Za cca 10 minut chůze jste v Jizerských lesích. Možnost zajištění hypotéky na koupi tohoto bytu nebo převzetí stávající velmi výhodné hypotéky od prodávající!

cena: 2 950 000,- Kč
29 fotografií
detaily zde
značka: 05BT2905

pronájem
Obchod
Pražské Předměstí
/ okr. Hradec Králové

Dlouhodobý pronájem nově rekonstruovaných obchodních prostor v obchodním domě v přízemí na Gočárově třídě s vchodem z bočního dvorního traktu o výměře 58 m2. Prodejna má za sebou přiměřené skladové prostory a sociální příslušenství. Prodejna je vhodná na květinářství, dárkový prodej, trafika a noviny, textil, či jiný sortiment. Jde o velice frekventované místo, kolem kterého projde denně několik tisíc lidí. Před domem je velké veřejné parkoviště. Více informací na na tel. 608 456 777.

cena: 10 000,- Kč / měs. - REZERVOVÁNO!
4 fotografie
detaily zde
značka: 05PO2718

prodej
Stavební parcela
Dolní Roveň
/ okr. Pardubice

Slunné místo pro stavbu rodinného domu. Prodej rovinatého pozemku o výměře 1.723 m2 na velice klidném místě. Pozemek je přístupný z veřejné komunikace a územním plánem obce je určen k zástavbě rodinným domem. Inženýrské sítě - voda a elektrika vedou cca 3 metry od hrany pozemku, plyn je v obci zaveden.

cena: 250,- Kč/m2 - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05PZ2632

Celkem evidováno: 94 zakázek / zobrazeny: 51 - 60 / strany: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
Webhosting Narovinu - kvalitní webhosting