Katalog nemovitostí

Celkem evidováno: 94 zakázek / zobrazeny: 41 - 50 / strany: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

prodej
Dvougenerační RD
Březhrad
/ okr. Hradec Králové

Novostavba dvougeneračního rodinného domu na klidném místě 300 metrů od zastávky MHD. Dispozice: přízemí - hala, předsíň, velká jídelna s kuchyní a krbem, obývací pokoj, koupelna a WC. Z jídelny je vstup na terasu. Patro - velká ložnice s lodžií, pokoj, menší pracovna, koupelna a WC. Ve dvoře je samostatně stojící stodola sloužící jako garáž a sklady, pod stodolou je velký sklep. Na stodolu navazuje pěkná zahrada. Pozemek celkem 1250 m2. Topení ústřední plynové, odpady do kanalizace, voda z vlastní studny. Luxusní provedení interiéru. Kolaudace v roce 2003.

cena: 4 770 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05RD2611

pohled od náměstí na hotel s podloubím
pohled od náměstí na hotel s podloubím
klikněte pro více fotografií

prodej pronájem
Hotel
Litomyšl
/ okr. Svitavy

Prodej luxusního hotelu v historickém centru města Litomyšle, případně dlouhodobý pronájem s předkupním právem, nově zrekonstruovaného komplexu 3 budov přímo u klášterních zahrad a zámku, jež jsou zapsány na seznamu UNESCO. Využítí je jako luxusní hotel se 46 lůžky ve 21 pokojích a 2 apartmánech. V budovách jsou historické klenuté stropy. Sklep je využitelný na vinárnu, sklady a technické zázemí hotelu. V přízemí je velká vstupní hala s recepcí, denní bar se 24 místy, hotelová restaurace se 40 místy, salónek s 18 místy, klub s vinným sklepem, letní předzahrádka se 32 místya s kouzelným panoramem historického města, kuchyně, šatna, sociální zařízení pro personál a pro hosty. V 1 poschodí je letní terasa se 28 místy a zasklený pavilon se vstupem do klášterních zahrad a sousedního zámku, apartmány a hotelové pokoje s příslušenstvím. Ve 2 až 4 poschodí jsou hotelové pokoje s příslušenstvím. Odharní cena je 42 mil. Kč. Do technologického zařízení a vybavení hotelu je nutno nainvestovat 15 mil.Kč.

cena: 23 000 000,- Kč - PRODÁNO!!
2 fotografie
detaily zde
značka: 05PO2615

prodej
Byt 3+1
Třebeš
/ okr. Hradec Králové

Prodej zděného bytu 3+1 o výměře 83 m2 v prvém patře pětipatrového bytového domu v okrajové části Moravského předměstí v ulici Pod strání, na rozhraní Malšovic a Nového Hradce Králové. Dispozice bytu je řešena tak, že žádný pokoj ani kuchyně nejsou průchozí a mají samostatné vchody z chodby. Byt je situován na jihozápad má velkou lodžii přístupnou z velkého obývacího pokoje, dále je v bytě prostorná ložnice, dětský pokoj, kuchyně, koupelna a chodba, kde přes jednu stěnu jsou šatní skříně s úložným prostorem. K bytu náleží velký sklep v přízemí a právo přiměřeně užívat kolárnu, prádelnu a mandl. Zastávky MHD 200 metrů od domu, před domem je školka a jesle a dětské hřiště, základní škola je vzdálena 400 metrů, hypermarket je vzdálen 100 metrů. Za cca 10 minut chůze jste v hradeckých lesích.

cena: 2 500 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05BT2720

pronájem
Obchod
HK - centrum
/ okr. Hradec Králové

Dlouhodobý pronájem obchodu o výměře 81 m2 na hlavní královéhradecké třídě s velkou výlohou. Cena 2400,-Kč/m2 a rok včetně služeb. Velmi lukrativní a frekventované místo.

cena: 16 860,- Kč / měs. - REZERVOVÁNO!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05PO2725


prodej
Rodinný dům
Chvojenec
/ okr. Pardubice

Prodej patrového rekonstruovaného rodinného domu na klidném místě ve vedlejší ulici ve Chvojenci. Dispozice:suterén- obytná místnost, kotelna, sklep, sklad. zvýšené přízemí- veranda, chodba, kuchyňský kout, jídelna, obývací pokoj, WC, schodiště. 1.patro- chodba, WC, koupelna, obývací pokoj, 2x ložnice. Topení ústřední plynové s kotlem ve sklepě, radiátory litinové článkové, ohřev vody plynovým bojlérem, voda obecní, odpady přes septik do obecní kanalizace, el. 220/380V. Rekonstrukce domu proběhla v r. 2002. Pozemek celkem 680 m2, zastavěná plocha 91 m2. Velmi dobrá dostupnost do Hradce Králové )11 km do centra) a Pardubic 12 km.

cena: 1 850 000,- Kč
22 fotografií
detaily zde
značka: 05RD2009

pronájem
Dvougenerační RD
Čistěves
/ okr. Hradec Králové

Dlouhodobý pronájem exkluzivně vybaveného a zařízeného rodinného domu v Čistěvsi u Sadové (11 km od Hradce Král. směr na Hořice). Obytná plocha bytů v přízemí a v podkroví je 205 m2. V přízemním bytě je prostorná kuchyně s novou kuch. linkou, kuchyň je vybavena spotřebiči, ložnice, velká obytná hala s krbem, venkovní terasa s výhledem do zahrady, velká koupelna se sprch. koutem, WC a chodba, která spojuje všechny místnosti v přízemí. V podkrovním bytě je velká obytná místnost s balkónem (nezařízená) s prostorem pro kuch. linku, ložnice a dětský pokoj (nezařízené), nově zařízená koupelna s vanou, WC. Dům je celý podsklepen, část zabírá prostorná garáž, prádelna, kotelna a několik velkých prostorných boxů k různému využití. U domu je pěkná užitná zahrada s ovocnými stromy a je k dispozici nájemcům. Možnost parkování v garáži či ve dvoře. Dobrá dostupnost do Hradce Králové.

cena: 10 000,- Kč - REZERVOVÁNO!
4 fotografie
detaily zde
značka: 05RD2813

pohled z ulice na dům
pohled z ulice na dům
klikněte pro více fotografií

pronájem
Garsoniéra
Pražské Předměstí
/ okr. Hradec Králové

Dlouhodobý pronájem garsoniéry o výměře 29 m2 v prvém patře rodinného domu na Pražském Předměstí v ulici Davidova. Byt je situován na jihozápad. V bytě je velký pokoj s kuchyňským koutem 5x4 metry, dále je v bytě koupelna, WC a chodba. Zastávka MHD 200 metrů od domu, hypermarket Tesco je vzdálen cca 600 metrů. Za cca 15 minut chůze jste na hradeckém nádraží.

cena: 5 000,- Kč - REZERVOVÁNO!
9 fotografií
detaily zde
značka: 05BT2026

prodej
Stánek
Slezské Předměstí
/ okr. Hradec Králové

Nabízíme k prodeji zavedený a dobře prosperující novinový stánek se sortimentem prodeje tabáku, tisku, drobného občerstvení, apod., o výměře 13 m2 na frekventovaném místě v Hradci Králové - Slezské Předměstí, na Pospíšilově třídě, poblíž zastávky MHD a restaurace Budvarka. Novinový stánek je výborně zavedený a fungující se stálými zákazníky z přilehlého sídliště. Stánek se nachází na pozemku města, kterému se platí nájemné, nájemní smlouva na dobu neurčitou. Nízké náklady na provoz, nová elektroinstalace, vytápění elektrickým radiátorem, měsíční obrat cca 400.000,-Kč. Stánek bude po prodeji ihned volný. <br /><br />
<br /><br />

cena: 250 000,- Kč
žádná fotografie
detaily zde
značka: 05PO1300

prodej
Stavební parcela
Dub u Mžan
/ okr. Hradec Králové

Ideální místo pro stavbu rodinného domu. Prodej rovinatého a v zadní části mírně svažitého pozemku o výměře 1646 m2, který je na okraji katastrálního území Dub u Mžan a v územním plánu obce je určen k zástavbě. V dosažitelné vzdálenosti od pozemku je elektřina a voda. Pozemek je přístupný z nezpevněné komunikace a je vhodný na výstavbu rodinnného domu.

cena: 250,- Kč/m2
3 fotografie
detaily zde
značka: 05PO2017

prodej
Rodinný dům
Nepolisy
/ okr. Hradec Králové

Prodej staršího rodinného domu o 3 místnostech, kdy lze v podkroví vytvořit další bydlení. Dům je na velice klidném místě. Dům je ze 30- tých let s přístavbou v dvorním traktu ze 60-tých let. Dispozice: předsíň, koupelna, WC, světnice, pokoj a ložnice, později byl přistavěn dřevník a uhelna. Voda do koupelny přes domácí vodárnu z vlastní kopané studny, topení lokální na tuhá paliva, el. 220/380V., odpady z koupelny do septiku. Dům má menší zahradu a prostorný dvůr. Před domem vede obecní vodovod a kanalizace, plyn zaveden do HUP na domě. Velmi výhodná investice vzhledem k možnosti zřízení 2 bytů a vzdálenosti od Hradce Králové nebo Chlumce n/Cidl.

cena: 550 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05DR2907

Celkem evidováno: 94 zakázek / zobrazeny: 41 - 50 / strany: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
Webhosting Narovinu - kvalitní webhosting