Katalog nemovitostí

Celkem evidováno: 94 zakázek / zobrazeny: 21 - 30 / strany: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |

prodej
Rodinný dům
Malšovice
/ okr. Hradec Králové

Nabízíme k prodeji starší rodinný dům na lukrativním místě nedaleko centra města v klidné lokalitě Malšovic, poblíž Všesportovního stadionu v HK, dosah 3 min. autem do centra.<br /><br />
V přízemí jsou 3 obytné místnosti, obytná kuchyně, koupelna, WC, spíž, chodba. Podlahy v obytných místnostech jsou dřevěné parkety, v ostatních místnostech je keramická dlažba, okna jsou původní dřevěná. Ve dvorním traktu je ještě samostatně stojící dílna a prádelna. Parkování je ve dvorním traktu. Pozemek celkem 295 m2. Dům je napojen na všechny ing. sítě, je vytápěn ÚT plynovým kotlem. Dům je v dobrém stavu a je v žádané lokalitě rodinných domů poblíž centra města - klidné bydlení. V blízkém okolí domu je škola, školka, obchody, lékař, restaurace a sportoviště.

cena: 2 990 000,- Kč - PRODÁNO!!
3 fotografie
detaily zde
značka: 05RD1220

prodej
Byt 3+1
Chlumec nad Cidlinou
/ okr. Hradec Králové

Prodej bytu v osobním vlastnictví o velikosti 3+1 s komorou o výměře 74 m2 ve zvýšeném přízemí bytového domu s výtahem v Chlumci nad Cidlinou, v žádané lokalitě u nádraží. Byt je situován na východ, Dispozice bytu: chodba, pokoj, kuchyně, obývací pokoj, ložnice, komora, koupelna a WC. Předností bytu je vytápění plynovým kotlem pro celý dům, který je umístěn v suterenu v kotelně, čímž jsou nižší náklady na teplo a ohřev vody, náklady na teplo a ohřev vody 1500,-Kč/měs. Ve všech místnostech je PVC a ve všech oknech jsou žaluzie. K bytu náleží sklep v suterénu a právo přiměřeně užívat kolárnu a parkovací místo na parkovišti před domem. Měsíční náklady na bydlení 2400 Kč, z toho fond oprav 900 Kč. V udržovaném domě proběhla rekonstrukce výtahu, zateplení fasády včetně fasádního nátěru. Nádraží ČSD a ČSAD 200 metrů od domu, před domem je parkoviště, veškeré obchody a služby vzdáleny do 500 metrů od domu.

cena: 1 075 000,- Kč - PRODÁNO!!
3 fotografie
detaily zde
značka: 05BT1301

prodej
Rodinný dům
Čistěves
/ okr. Hradec Králové

TEST - TEST - TEST

cena: 2 900 000,- Kč - PRODÁNO!!
2 fotografie
detaily zde
značka: EX2014

prodej
Dvougenerační RD
Černilov
/ okr. Hradec Králové

Velký dvougenerační rodinný důmu na klidném místě v Černilově, který byl kolaudován v 2007. Dispozice: zvýšené přízemí - schodiště, chodba, velká koupelna, WC, obytná kuchyně s jídelnou, dětský pokoj, ložnice, šatna, terasa a spíž. Patro - chodba, velká koupelna, WC, kuchyně s jídelním koutem, obývací pokoj, velká ložnice, kterou lze lehkou příčkou rozdělit na 2 ložnice po cca 15 metrech, z ložnice vstup na terasu. V půdním prostoru je vše připraveno pro vestavbu půdního bytu 2+1 (střešní okna, vývody topení, vody, odpady, elektrika). V suterénu je dvougaráž, prádelna, sklep, kotelna, koupelna s WC a 2 obytné místnosti.Pozemek celkem 816 m2. Topení ústřední plynové, odpady do kanalizace, voda městská + vlastní studna, el. 220/380V., ohřev vody plynovým zásobnikem. Luxusní provedení interiéru, rozvody topení v mědi, rozvody vody v plastu, podlahy keramická dlažba a tepelná izolace, strop v patře zateplen ORSIL tl. 20 cm. Nově zateplená fasáda polystyrenem. Klidné místo cca 300 m od obchodů a zastávky ČSAD. Dobrá dostupnost veřejnou dopravou do HK. 600 metrů od domu je základní škola, zdravotní středisko.<br />

cena: 3 450 000,- Kč - REZERVOVÁNO!
žádná fotografie
detaily zde
značka: 05RD2006


prodej
Rekreační objekt
Rokytno
/ okr. Pardubice

cena: 1 900 000,- Kč - REZERVOVÁNO!
24 fotografií
detaily zde
značka: 05RD2117

pohled na byt z venku
pohled na byt z venku
klikněte pro více fotografií

prodej
Byt 1+1
Hradec Králové
/ okr. Hradec Králové

Prodej pěkně situovaného bytu 1+1 v osobním vlastnictví o výměře 36,8 m2 ve 2. patře v cihlovém domě v klidné části centra HK s výhledem do parku ve vnitrobloku. Byt je je situován na jihovýchod. Topení dálkové, v bytě parkety, byt je v původním stavu a vyžaduje větší opravy. Dispozice: prostorná vstupní chodba, obytná kuchyně, koupelna, WC a velký obývací pokoj o 20 m2. Před domem je parkoviště, za domem je park.

cena: 957 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05BT2002

prodej
RD samostatný
Praskačka
/ okr. Hradec Králové

Prodej podkrovního rodinného domu ze 60-tých let s bytem v přízemí o velikosti 2+1 na ploše 70 m2, byt má kompletní sociální příslušenství a 2 obytnými místnostmi se spíží a kuchyňským koutem v podkroví. Pěkný, udržovaný dům s balkonem s možností okamžitého bydlení. V domě jsou 4 pokoje + kuchyň, koupelna, WC, spíž, komora a předsíň. Dům je ze 2/3 podsklepen. Kolem domu je velká zahrada, k domu náleží garáž a prádelna. Voda z vlastní studny, odpady jsou do septiku, elektrika 220/380V., topení lokální na tuhá paliva + plyn. topidla GAMAT. Podlahy betonové a keramická dlažba, v pokojích parkety a dřevěná podlaha. Pozemek celkem 1.079 m2. Dům je na velmi klidném místě. V okolí možnost cykloturistiky, rekreace (lesy, písníky). Velmi výhodná investice vzhledem k dispozičnímu řešení domu a pěkné velké zahradě a dobré dostupnosti do Hradce Králové. Zastávka ČSD 500 metrů od domu, nájezd na dálnici HK - Praha 2 km od domu.

cena: 2 000 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05RD2914

prodej
Rodinný dům
Černilov
/ okr. Hradec Králové

Nabízíme k prodeji velký dvougenerační rodinný dům na klidném místě v Černilově, který byl kolaudován v 2007. Dispozice: zvýšené přízemí - schodiště, chodba, velká koupelna, WC, obytná kuchyně s jídelnou, dětský pokoj, ložnice, šatna, terasa a spíž. Patro - chodba, velká koupelna, WC, kuchyně s jídelním koutem, obývací pokoj, velká ložnice, kterou lze lehkou příčkou rozdělit na 2 ložnice po cca 15 metrech, z ložnice vstup na terasu. V půdním prostoru je vše připraveno pro vestavbu půdního bytu 2+1 (střešní okna, vývody topení, vody, odpady, elektrika). V suterénu je dvougaráž, kotelna, koupelna s WC, malá kuchyňka a 2 obytné místnosti.Pozemek celkem 816 m2. Topení ústřední plynové, odpady do kanalizace, voda městská + vlastní studna, el. 220/380V., ohřev vody plynovým zásobnikem. Luxusní provedení interiéru, rozvody topení v mědi, rozvody vody v plastu, podlahy keramická dlažba a tepelná izolace, strop v patře zateplen ORSIL tl. 20 cm. Nově fasáda včetně zateplení obvodového pláště fasádním polystyrénem. Klidné místo cca 300 m od obchodního centra a zastávky ČSAD. Dobrá dostupnost veřejnou dopravou do HK. 600 metrů od domu je základní škola, zdravotní středisko.<br /><br /><br />

cena: 3 500 000,- Kč - REZERVOVÁNO!
20 fotografií
detaily zde
značka: 05RD2919

prodej
Rodinný dům
Starý Bydžov
/ okr. Hradec Králové

Udržovaný rodinný dům ve Starém Bydžově (1km od N.Bydžova), přes dvůj je ještě vejminek, garáž a zahradu odděluje velká stodola. V domě je prostorná předsíň na kterou navazuje koupelna a WC. Vlevo je ložnice a vpravo obytná kuchyně a velký pokoj v současnosti využíván jako tělocvična. V domě jsou beton. podlahy, plovoucí podlahy a PVC, okna dřevěná udržovaná. V domě je provedena izolace proti zemní vlhkosti, nové betonové podlahy, nová koupelna a WC, nová elektroinstal. a nové etážové plynové topení v mědi s kombinovaným kotlem na ohřev teplé vody, odpady do septiku s přepadem, voda z veř. vodovodu + vlastní kopaná studna, el. 220/380V. Na obytnou část navazuje zděná hospodářská část se skladem a dřevníkem a samostatně stojící velká stodola. Vejminek ve dvoře má uprostřed chodbu s WC a sprch. koutem, vpravo je obytná místnost a vlevo je pracovna či dílna. Topení lokální + plynová topidla. U domu je předzahrádka a velká zahrada. Dobrá dostupnost na dálnici, do Prahy pouze 72 km a Chlumec n/Cidl. 9 km.

cena: 1 700 000,- Kč - REZERVOVÁNO!
10 fotografií
detaily zde
značka: 05RD1403

prodej
Chata
Roudnička
/ okr. Hradec Králové

Prodej pěkné rekreační chatky na vlastním oploceném pozemku s bezproblémovým příjezdem pro auta až k chatce na konci Roudničky u lesa. V chatce je hala, obytná místnost o výměře 14 m2 s lokálními kamny na tuhá paliva a kuchyňský kout. Chatka je celá pobita lakovanými palubkami. U chatky je vlastní studna s elektrickým čerpadlem, elektrika je 220/380V., podlahy betonové a PVC. WC splachovací v odděleném prostoru. Zastavěná plocha 35 m2, zahrada s ovocnými stromy o výměře 266 m2. Chatka je na velice klidném místě na konci chatové oblasti a za chatou již je les. Dobrá dostupnost MHD do centra města, možnost obývat od jara do podzimu.

cena: 980 000,- Kč - PRODÁNO!!
15 fotografií
detaily zde
značka: 05CH2015

Celkem evidováno: 94 zakázek / zobrazeny: 21 - 30 / strany: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
Webhosting Narovinu - kvalitní webhosting