Katalog nemovitostí

Celkem evidováno: 94 zakázek / zobrazeny: 11 - 20 / strany: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
NOVINKA!katastr. snímek na tvar st. parcely
katastr. snímek na tvar st. parcely
klikněte pro více fotografií

prodej
Stavební parcela
Probluz
/ okr. Hradec Králové

Ideální místo pro stavbu rodinného domu. Prodej rovinatého a v zadní části mírně svažitého pozemku s perfektním výhledem do kraje a na obrysy Krkonoš. Pozemek o celkové výměře 4085 m2 se nachází na okraji katastrálního území Probluz a v územním plánu obce je určen k zástavbě. Pozemek je přístupný z komunikace a je vhodný na výstavbu víceúčelového obytného domu se zázemím pro chov domácích zvířat, dobrá dostupnost do Hradce Králové ( 7 km).

cena: 1 400,- Kč/m2
1 fotografie
detaily zde
značka: 05PZ2014

prodej
Orná půda
Nepasice
/ okr. Hradec Králové

Nabízíme k prodeji zemědělské pozemky ( orná půda, louky, ostatní plochy a rybníček ) u Třebechovic pod Orebem poblíž hlavní silnice č.11 o celkové výměře 110.162 m2 v k.ú. Nepasice. Pozemky jsou v současné době pronajaty k zemědělské výrobě. Lokalita se nachází u hlavního tahu HK - Ostrava. Část pozemků je určena platným územním plánem ke komerčním účelům a je v lokalitě plánovaného obchvatu Třebechovic pod Orebem. Pozemky jsou zajímavou investicí do budoucna. Přístup ke všem pozemkům je dobrý. V okolí je rezidenční i komerční zástavba a z jedné strany státní silnice I. tř. Část pozemků je vhodná i jako investice při budoucím možném rozvoji - rozšiřování městské zástavby Třebechovic pod Orebem. Výstavba rodinných domů či rekreačních objektů je možná po projednání s příslušnými úřady. Možnost turistiky, cykloturistiky, houbaření. Průměrná cena pozemků je cca. 56 Kč/m2;, celková cena: 6.178.000,-Kč. Při jednání o koupi všech pozemků celkem, možnost jednání o ceně.

cena: 36,- Kč/m2 - PRODÁNO!!
2 fotografie
detaily zde
značka: PZ1213

pronájem
Vila
Slezské Předměstí
/ okr. Hradec Králové

Dlouhodobý pronájem nezařízeného bytu o velikosti 3+kuch. kout ve 3 poschodí v Luční ulici. Před domem parkoviště, zastávka MHD a supermarket jsou do 400 metrů. Výměra bytu je 56 m2, možnost nastěhování ihned.

cena: 12 000,- Kč / měs.
3 fotografie
detaily zde
značka: 05BT2722

prodej
Činž. dům s nebyt. prostory
centrum
/ okr. Hradec Králové

Prodej komerčně výnosného činžovního domu s nebytovými prostory v přízemí o výměře 384 m2, zavřené vinárny ve sklepě o výměře 83 m2 a volných sklepních prostor o výměře 222 m2 s celou řadou možností komerčního využití na lukrativním místě v centru Hradce Králové. V domě je 17 bytů, z toho ten největší je volný, (ve 2 bytech je tržní nájemné) rozčleněných do 4 podlaží, v 1 patře je 5 bytů (3x 3+1, 1x 2+1 a 1x 1+1). Ve 2 patře jsou 4 byty z toho 1 byt 4+1 je volný, ve 3 patře je 5 bytů a ve 4 patře jsou 3 byty, cca v 5-ti bytech žijí staří lidé. Některé byty jsou v horším stavu - špatná okna, staré rozvody vody. Měsíční čistý výnos z pronájmu bytů 34.000,-Kč, měsíční výnos z nebytových prostor 102.000,-Kč. V půdních prostorech lze zřídit další 4 byty. Jde o objekt v Hradci Králové známý jako Bašta.

cena: 24 400 000,- Kč - PRODÁNO!!
3 fotografie
detaily zde
značka: 05PO2008


prodej
Byt 1+1
Slezské Předměstí
/ okr. Hradec Králové

Prodej velmi pěkného udržovaného bytu 1+1 s menší kuchyní v osobním vlastnictví o výměře 35 m2 ve třetím nadzemním podlaží v bytovém domě v klidné části Slezského Předměstí v blízkosti nákupního centra. Byt je je situován na jihovýchod a má po celé šíři bytu prostornou, zasklenou lodžii, součástí je i sklep v přízemí. Topení dálkové, litinové radiátory s termostatickou hlavicí. Rekonstrukce stoupaček a rozvodů, nově plastová okna a dveře na lodžii. Dispozice: vstupní chodba se šatní skříní, koupelna se sedací vanou a WC, velký obývací pokoj o 22 m2 a kuchyňka. Před domem je parkoviště, za domem je travnatá parková úprava - velmi výhodná cena vzhledem k užitné hodnotě bytu.

cena: 899 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05BT2016

pohled z parkoviště
pohled z parkoviště
klikněte pro více fotografií

prodej
Byt 3+1
Malšovice u Hradce Králové
/ okr. Hradec Králové

Prodej zděného bytu v osobním vlastnictví o velikosti 3+1 s balkonem o výměře 70 m2 ve druhém patře čtyřpatrového bytového domu bez výtahu v Hradci Králové, v žádané lokalitě Malšovice. Byt je situován na jihozápad, má balkón přístupný z obývacího pokoje, dále je v bytě prostorná ložnice, pracovna, kuchyně, komora, koupelna, WC a chodba.<br /><br /><br />
Předností bytu je vytápění vlastním kombinovaným plynovým kotlem, prostřednictvím kterého lze kontrolovat náklady na teplo a ohřev vody. Na chodbě, WC a koupelně je na podlaze dlažba. V obýváku a ložnici vlysové parkety. K bytu náleží sklep v přízemí a právo přiměřeně užívat kolárnu. Měsíční náklady na bydlení 2800 Kč, z toho fond oprav 1500 Kč. V udržovaném domě proběhla rekonstrukce vchodových dveří. Zastávky MHD 200 metrů od domu, před domem je parkoviště, školka a základní škola je vzdálena 500 metrů. Za cca 10 minut chůze jste v hradeckých lesích. Byt je ihned k nastěhování s možností ponechání zařízení bytu.<br /><br /><br />

cena: 1 908 000,- Kč - PRODÁNO!!
1 fotografie
detaily zde
značka: 05BT2003

prodej
Činž. dům s nebyt. prostory
centrum
/ okr. Hradec Králové

Prodej ideální poloviny komerčně výnosného činžovního domu s nebytovými prostory v přízemí o výměře 384 m2, zavřené vinárny ve sklepě o výměře 83 m2 a volných sklepních prostor o výměře 222 m2 s celou řadou možností komerčního využití na lukrativním místě v centru Hradce Králové. V domě je 17 bytů, z toho ten největší je volný, (ve 4 bytech je tržní nájemné) rozčleněných do 4 podlaží, v 1 patře je 5 bytů (3x 3+1, 1x 2+1 a 1x 1+1). Ve 2 patře jsou 4 byty z toho 1 byt 4+1 je volný, 2x 3+1 a 1x 1+1, ve 3 patře je 5 bytů (3x 3+1, 1x 2+1 a 1x 1+1 a ve 4 patře jsou 3 byty, cca v 5-ti bytech žijí staří lidé. Některé byty jsou v horším stavu - špatná okna, staré rozvody vody. Měsíční čistý výnos z pronájmu bytů 74.000,-Kč, měsíční výnos z nebytových prostor v přízemí 62.000,-Kč. V půdních prostorech lze zřídit další 4 byty. Jde o objekt v Hradci Králové známý jako Bašta. Celkový roční výnos ideální poloviny domu je 800.000,-Kč.

cena: 13 400 000,- Kč - REZERVOVÁNO!
2 fotografie
detaily zde
značka: PO2118

pohled na dům z ulice
pohled na dům z ulice
klikněte pro více fotografií

prodej
Vesnický RD
Plchůvky
/ okr. Ústí nad Orlicí

Prodej bývalé venkovské usedlosti s prvky původní venkovské architektury v okrajové části Plchůvek, která je místní částí Chocně. Obytná část venkovské usedlosti byla rekonstruována na funkční RD o 5 místnostech. Celá nemovitost utváří uzavřený prostor zajišťující ideální soukromí pro milovníky poklidného venkovského bydlení nebo pro náročné rekreační využití. Obytná část prošla náročnou rekonstrukcí, kde kromě obvodových zdí a stropů byly vyměněny nebo zrenovovány všechny konstrukční prvky. Za objektem je velká oplocená zahrada, kde část zahrady utváří uzavřený prostor zajišťující dostatečné soukromí pro nerušené užívání. Výměra zahrady je 3668 m2. Ideální pro milovníky houbaření a cykloturistiky, les je 100 metrů od doma a táhle se až k Borohrádku. Velmi výhodná investice vzhledem k umístění objektu a možností, které se zde nabízejí a výborné dostupnosti do Hradce Králové nebo Pardubic, žel.stanice je vzdálena 80 metrů od domu.

cena: 1 199 000,- Kč - PRODÁNO!!
7 fotografií
detaily zde
značka: 05RD2105

pronájem
RD samostatný
Barchov
/ okr. Hradec Králové

Dlouhodobý pronájem novostavby nezařízeného rodinného domu v Barchově (17 km od Hradce Král. směr na Nový Bydžov). Obytná plocha bytu v přízemí je 105 m2. V bytě je prostorná kuchyně s jídelnou, velká obytná hala se vstupem na venkovní terasu s výhledem do zahrady, 3x ložnice, velká koupelna se sprch. koutem, WC a prostorná chodba, která spojuje všechny místnosti v přízemí. U domu je užitná zahrada, která je k dispozici nájemcům. Možnost parkování v garáži či ve dvoře. Ústřední vytápění v podlaze s kombi kotlem na ohřev teplé vody, odpady do veřejné kanalizace, voda z veřejného vodovodu, voda a odpady v plastu, okna plastová, střecha KM Beta, okapy a svody v plastu, podlahy keramická dlažba, zateplená fasáda. Klidné místo cca 200 m od zastávky ČSAD. Dobrá dostupnost veřejnou dopravou do HK a Nového Bydžova.

cena: 11 500,- Kč / měs. - REZERVOVÁNO!
8 fotografií
detaily zde
značka: 05RD1217

pronájem
Rodinný dům
Káranice
/ okr. Hradec Králové

Dlouhodobý pronájem novostavby nezařízeného rodinného domu v Káranicích (21 km od Hradce Král. směr Chlumec n/Cidl.). Obytná plocha bytu v přízemí je 115 m2. V bytě je prostorná kuchyně s jídelnou a velkým obývákem se vstupem na venkovní terasu a do zahrady, 3x ložnice, koupelna se sprch. koutem, WC a prostorná chodba, která spojuje všechny místnosti v přízemí. U domu je užitná zahrada, která je k dispozici nájemcům. Možnost parkování ve dvoře. Ústřední vytápění v podlaze s kombi kotlem na ohřev teplé vody, odpady do veřejné kanalizace, voda z veřejného vodovodu, voda a odpady v plastu, okna plastová, střecha KM Beta, okapy a svody v plastu, podlahy keramická dlažba. Klidné místo cca 300 m od zastávky ČD a ČSAD. Dobrá dostupnost veřejnou dopravou do HK a Chlumce n/Cidl. Vjezd na dálnici HK - Praha 3 km od domu.

cena: 10 000,- Kč - REZERVOVÁNO!
13 fotografií
detaily zde
značka: 05RD1218

Celkem evidováno: 94 zakázek / zobrazeny: 11 - 20 / strany: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
Webhosting Narovinu - kvalitní webhosting