Detaily zakázky

prodej

NOVINKA!
Stavební parcela
Lokalita: Nechanice / Staré Nechanice, okr. Hradec Králové
Vlastnictví:soukromé
Občanská vybavenost:škola - do 1 km, školka - do 1 km, zdravotní středisko - do 1 km, supermarket - do 1 km
Stav nemovitosti:bezvadný
K dispozici:ihned
Cena:4 750 000,- Kč
Se svolením majitelů Vám nabízíme pěkný, na jižní stranu orientovaný, mírně svažitý pozemek o výměře 949 m2, vhodný pro novou výstavbu ve vyhledávané lokalitě novostaveb rodinných domů v Nechanicích, místní části Staré Nechanice. Jedná se o jeden z posledních pozemků v této části Nechanic, které nabízí příjemné bydlení pro dvě rodiny. Součástí prodeje je i projekt na rodinný dvojdům, na který je již vydané pravomocné stavební povolení. Projekt je možné pozměnit dle vlastního uvážení. Pozemek je ideální pro milovníky přírody, je situován v klidné části na kraji obce, v blízkosti lesa.
Pozemek je kompletně zasíťovaný, kdy se veškeré sítě nacházejí přímo na pozemku nebo na jeho hranici. Pozemek je umístěn do existující zástavby nových rodinných domů v klidné ulici na okraji obce umožňující i výhled do otevřené krajiny.
Město Nechanice, kde se nemovitost nachází, má Městský úřad, ZŠ, MŠ, Poštu, zdravotní středisko, 3 hypermarkety a další obchody s potravinami, restaurace.
V 15 km vzdáleném Hradci Králové je veškerá další občanská vybavenost, Fakultní nemocnice, Krajský úřad. Nový Bydžov je vzdálen 12 km. Ideální dostupnost do zaměstnání i za kulturou.

• Zastavěná plocha: 2 x 110 m2
• Plocha pozemku: 949 m2
• Celková cena: 4 450 000,- Kč za pozemek, včetně projektu, stavebního povolení na 2 RD a provize ( 4.700,- Kč/m2)

Bližší informace:

Text:
Kontakt: